Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bolondítsak magamba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bolondítsak magamba egy srácot? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel randiztam volt csók meg tapi de utána semmi,aztán kinyogte hogy neki még időre van szüksége még n3m heverte ki az előző kapcsolatat! Nem tudom hogy foge még keresni vagy ez csak egy ürügy volt arra hogy hagyjuk békén egymást!Nekem tényleg nagyon tetszik meg nyilván en is neki ha a szülei előtt is bemutatott!Csak nem tudom hogy mit tegyek hogy azt érezze nem tud nélkülem élni es hogy ram van szüksége!Fiúk ti mit értenetek ez alatt és kozben mit szeretnetek? Lányok ti erre milyen női praktikákat vagy mit csinálnátok hogy a srác minnél jobban belétek bonyolódjon?

2018. jan. 9. 22:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Látom nagyon humoros vagy kepzelt nem receptet kérdeztem te nagyon gyökér igazi fajparaszt vagy gratulalok ha nem tudsz normalis valaszt irni inkabb ne irj semmit koszi!
2018. jan. 9. 23:09
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy?
2018. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha erőltetni kell a "magadba bolondítást" akkor ez veszett ügy már bocsi.Magátol kellene mennie a dolgoknak...
2018. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Figyelj én azt nem szeretnem hogy annak a bizonyos sracnak csak a szexre kelljek mert az nekem ugy nem eri meg
2018. jan. 10. 00:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát aki rögtön engedi magát tapizni, az felejtős.
2018. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetben a stilusodon változtass, aki ugy reagál mint te, arról a lányról azért megvolna a véleményem élőben is.
2018. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te egy igazi tapadós nyomkövető csaj lehetsz.

Legalább jól nézel ki ? :D

2018. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt a kinézetemre panasz!
2018. jan. 11. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!