Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan bolondítsak magamba...

Hogyan bolondítsak magamba egy férfit?

Figyelt kérdés

fiatal vagyok még de nekem nem a saját korosztályomba való taknyok kellenek hanem egy komoly, egy értelmes egy érett férfi

de a korom miatt soha nem fog komolyan venni

mit tegyek?


2013. szept. 28. 17:54
 1/3 Mr.Cs ***** válasza:

Én ugyan így vagyok csak hogy én "Férfi"

Fiatal vagy úgszint, megmondom őszintén, 16, de nekem kifejezetten könnyen megy.

Az igazat megvallva szeretem a nálam idősebb korosztályt de lehet csak azért mert "inteligensebb" a fiataloknál, de ez nem mindenesetben igaz.

Hát légy önmagad:)

Egy sima beszélgetésből nekem randim is lett.(Természetesen nem egy nap alatt)

4 év volt köztünk.

Mindig megtalálom azt a pontot ha lehet úgy nevezni, ahol mindeketten tudunk beszélni.

:)

Remélem megtalálod az igazit.:)!!

Ügyelj arra, hogy ne kihasználjanak hanem őszintén szeressenek.

2013. szept. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nos igen de itt nem 4-5 évről van szó hanem jóval többről, én tudom kit akarok de sohasem fog komolyan venni

nem ugyan azt akarjuk egymástól

2013. szept. 29. 11:09
 3/3 Mr.Cs ***** válasza:

Ez elég rossz. Nagyon sajnállak, át tudom érenzi, hisz "egy cipőben járunk" csak hát a körülmények mások.

Én sem tudok mit mondani erre, hülyeséget meg nem akarok.

Remélem valahogy valami csak jó lesz. :))

2013. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!