Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Az baj ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Az baj ha egy lány picit duci?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok és 53 kg körül..szerintetek ez rossz? Elég nagy popóm van, azzal még nincs is bajom, inkább a pocim és a combom zavar><

2018. jan. 12. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Lány vagyok, de 10000%-os biztos forrásból tudom, hogy nem. Pár napja mondta nekem a leghelyesebb fiú, akit ismerek, hogy a formás lányok jönnek be nekik. Ha zavar a hasad inkább kezdj el edzeni, de semmikép ne fogyózz, kb én is ilyen magas vagyok 47 kilóval és azt mondta rám, hogy sovány vagyok, így én most hízni akarok. :) Szóval szerintem egyáltalán nem baj.
2018. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Sztem a 160cm+ 53kg pont jó

Bár azt nem tudom hogy oszlik el rajtad

17/f

2018. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Picit sem vagy duci. Ha az lennél sem lenne baj, de nem vagy.
2018. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy dagadt.
2018. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Lehet, hogy baj... de nem a te esetedben. Tele van az iskolapad 70-80 kilós leányzókkal, ugyan, hol vagy te attól?
2018. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Lány vagyok, 162 centi és 50 kiló körül. Hasonló a problémám. A vállam elég csontos a hasam viszont kicsit nagyobb mint kéne. A combomon pedig a zavar a felesleg (tényleg van). Én próbálok figyelni az étkezésemre, vagyis nem tömöm magam de nem is éhezem. Ha édességet kívánok akkor pedi gyümölcsre kényszerítem magam (nagyon szeretem az almát). A cukrot és a zsíris kajákat kerülöm. Ezzel az étkezéssel teljesen elvagyok :).

Emelett most télen sokat szoktam ugrálókötelezni (bent a lakásban könnyen megoldható és szeretem is) napi 10-15 percet. Tavasztól pedig biztos eljárok majd hétvégente futni az sokat szokott segíteni. Ezeket ajánlom neked. Ha te is tudsz valami jót mondani, lécci írj privátban :D

14/L

2018. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, kérdező, szerintem ha duci vagy, nincs vele semmi baj, nagyon aranyos tud lenni, ha mellé bújos is vagy, meg kedves és aranyos, szóval, semmi negatív tényező nincs ebben :)
2018. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Engem nem érdekel ha duci vagy, csak ne legyél túl hájas :D
2018. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez mióta számít ducinak? Istenem... Mégegy önképzavaros tinédzser.
2018. jan. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat^^
2018. jan. 13. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!