Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ideges vagyok. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ideges vagyok. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Barátnőm akivel az életem el tudnám képzelni kidobott 1 hónap után és talált másik srácot.Ismerem is a srácot.Gyönyörüen mentek a dolgok és hirtelen eldobott.... Nem számitottam rá. Nagyon ideges vagyok, már 3 éjjelen át nem alszom csak forgolózom az ágyban, a telefonomat bámulom. Egyszer haragszom a lányra egyszer. Megfogadtam már többször hogy letiltom de nem megy.Nem keresem nem írok neki, viszont az utcán bármikor összefuthatok vele is meg a barátjával is. Csak pár napja vannak együtt. Egy hatalmas regényt írtam a lánynak ma este remélem megviseli és elgondolkodik azon hogy miért hagyott el engem. De én még mindig nem vagyok nyugodt nagyon remegek most is nem tudom ezt feldolgozni.
2018. jan. 12. 23:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyszer nem*
2018. jan. 12. 23:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, én azt javaslom, bízz abban, hogy lessz valaki, aki normális, és aki nem ver át. 16/F Írj privátot, ha kell valami segítség, szívesen segítek.
2018. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tereld el a figyelmed, menj ki szivj el egy cigit, csapd meg parszor a falat okollel vagy irj ra egy masik lanyra, ismerkedj

Szerintem ha beszelsz rola ugy is jobb lesz, de csak ha oktalanul dobott ki

Mondjuk lehet csak lecserelt, akkor viszint az aktualis is igy fog jarni

2018. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira gyönyörüen ment minden nem hiszem el hogy tehette ezt...
2018. jan. 12. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!