Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsinaljak? Teljesen tanácst...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsinaljak? Teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Honnan tudom hogy már nem érdeklem?

Eddig minden nap irt most meg semmi! Mi lehet ennek az oka? Kb 2 hete nem beszéltünk.

És én többet erzek mint barátságot iránta állítása szerint ő is... De ha így van akkor miért nem ír? Mit tegyek?

Olyan tanácstalan vagyok :(



2018. jan. 14. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs is rosszabb a bizonytalanságnál,ezért vess véget ennek a kétes helyzetnek.Kérdezz rá miért nem ír mostanában,ha többet érez irántad.Írd le neki őszintén hogy te többet szeretnél tőle és ha ő is akkor tegyen érte,mert egy kapcsolat mindig két emberen múlik,egy fecske nem csinál nyarat.Azzal hogy ezt megírod,már bizonyítod előtte,hogy komolyak a szándékaid,utána már csak rajta fog múlni hogy mit lép
2018. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valamiért én nem merek neki írni! :(
2018. jan. 14. 21:50
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is írd meg neki, kérdezz rá mi történt...
2018. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne félj írni neki,én is hasonló helyzetben vagyok és elhatároztam hogy megbeszélem vele a dolgokat,mert az ilyet nem jó sokáig húzni,később csak még nehezebb lesz,inkább most derüljön ki ha valami nem oké
2018. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Aranyasok vagytok hogy próbálok segíteni ! :) <3
2018. jan. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!