Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy fiuba mar 4 eve es o is belem. Egyetlen baj van. Hogy egy fejjel alacsonyabb nalam, szerintetek mitcsinaljak?

Figyelt kérdés

2017. okt. 2. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerelembe kit érdekel a magasság? Ha tényleg szereted nem kéne ezzel foglalkoznod,ha meg zavar akkor nem szereted eléggé. Egy próbát végülis megér,nem?
2017. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszer mar egyutt voltunk 4 eve, es 7 honapig tartott..de aztan szakitanunk kellett.. mi nem akartunk de a szuleink mashogy gondoltak a dolgokat
2017. okt. 2. 20:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Es nagyon jo volt minden, nem erdekelt a magassag.. de most meg is felek h az utcan megbamulnanak v beszolnanak es ezt nagyon nagyon nem szeretnem mert nagyon rossz erzes
2017. okt. 2. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan párt, ahol a lány jóval magasabb a pasinál. Ők jól elvannak, és szerintem senki sem szól be nekik. Kb. fél éve vannak együtt. Ha ez az egyetlen akadály, akkor nem akadály :D


16/L (ők is kb. ennyi idősek)

2017. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, ha ez az akadály, akkor nincs is akadály...jöjjetek össze megint, ha régebben is jó volt, gondolom már a szüleitek se gondolnák máshogy :D :)
2017. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a volt barátom nálam egy fejjel alacsonyabb volt.Mi ezt jól viseltük

A többi nem számít de ha kíváncsi vagy a teljes sztorira akkor írj Prívátba

2017. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dugjatok egy nagyot!
2017. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is volt kisebb baratom. megis nagyon jo volt. nem basztatott minket senki,ha meg megneznek az legyen az o bajuk. megneznek mert kulonlegesek vagytok! irigyek az emberek es ha valami nem tetszik nekik kifejezik nemtetszesuket serto modon. ma sok ember ilyen. lebecsul masokat ugy,hogy nem is ismeri. sztem egyatalan nem fontos a magassag eljetek az eleteteket es amugy is,tok cuki igy. szoval en szurkolok es ne erdekeljen teged/titeket masok velemenye. egyik fuleden be,masikon ki.
2017. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!