Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú depizik akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú depizik akkor megkerdezzem mi baja?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor inkabb maganyra vagyik? Tudom hogy a lanyok szeretik ha foglalkoznak ilyenkor veluk de nem tudom fiukkal hogy van ez. Nem akarok tole semmit, csak szegenyen latom hogy nagyon magabafordult. Szerintetek beszelgessek vele vagy hagyjam?

2018. jan. 15. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld meg azért:)

én is voltam már ilyen helyzetben

jól esik ilyenkor ha valaki törődik az emberrel bár én nem mutattam ki hogy örülök neki ha ő is valami ilyet csinálna ne az legyen az első gondolatod hogy biztos zavarod vele max ha már tényleg látod rajta ezt is csak azért mondom mert más fiúk nem tudom hogyan kezelik az ilyet xd

2018. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi a baja és hogy akar-e beszélni róla.
2018. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kerdezd meg, ugy is azt mondja hogy nem akar beszelni rola de aztan fog
2018. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarsz amúgy tőle semmit akkor hagyd, mert a végén még beléd szeret vagy azt hiszi, hogy bejön neked.
2018. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!