Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki már régóta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki már régóta szerelmes belém, de nekem csak egy jó barát. Távol akar tartani más fiúktól pedig mondtam neki hogy nekem nem jön be, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akit nagyon bírok mert jól kijövünk viszont nem tudnék hozzá soha vonzódni.Egyre többször van az ha odajön hozzám egy másik srác akkor rászól, elzavarja.Nagyon idegesít hogy távol akar tartani más fióktól amikor mi nem is járunk és nem is akarom hogy azt érezze hogy én az "övé vagyok" vagy mi mert nekem csak barát max. Szóval idegesít hogy távol akar tartani minden fiútól és irányítani akar.Mit tehetnék ez ügyben?Nem akarom megbántani nagyon de ezt nagyon gyorsan abba kéne hagynia mert mondtam már neki hogy nekem nem tetszik nem hogy még szerelmes legyek belé.Valaki segítene hogy mit mondhatnék neki hogy ezt abba hagyja?

2018. jan. 16. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen meg fogod sérteni, mert szerelmes beléd a srác, és ilyenkor nincs más kiút a dologból.... Elég rossz helyzet, hogy osztálytársak vagytok, így a srác nagyon szarul lesz egy ideig, amikor rájön hogy ez nem fog menni, mert szembesíted vele. Valószínűleg elég éretlen (hány évesek vagytok?), ezért nem elég neki egyszer megmondani, hogy mi a helyzet... igazából mindkettőtöket sajnálom, mert ez egy rossz helyzet amiből egy kiút van, nem tudsz belőle máshogy kijönni, csak hogy megmondod neki és eltaszítod magadtól. Még ha ezt kedvesen is teszed, meg fog szakadni a szíve, amitől pedig valamennyire neked is, ha tényleg nagyon bírod. Viszont gondolj arra, hogy őt az ilyen pofonok fogják érettebbé tenni, hogy a későbbiekben kicsit férfiasabban tudja kezelni a helyzeteket. Én is voltam hasonló helyzetben (bár én nem voltam rátapadva a lányra), akkor nagyon fájt is, de most már úgy látom, hogy sokat tanultam belőle. 19f
2018. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szio 14 vagyok és ő 15, bár a korához képest eléggé kifejlett személyisége van és tényleg komolyan gondolja az érzelmeit.Felnőttesen viselkedik, úgy is kezelik mindenhol mintha már vagy 20 lenne.Az előző kapcsolatától egy ideig kórházba került és durván depressziós volt jó ideig.Meghallgattam mindig a problémáiról és ha tudtam akkor segítettem is neki,mert otthon a szülei közt is vannak problémák (úgy értem hogy a két szülőnek van egymással régóta húzott ügye és mindig előjön)Minden esetre nem szeretném hogy miattam is depis legyen vagy hasonló... (Egyébként köszönöm a választ)
2018. jan. 17. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!