Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
2ev ismerjük egymást, egy suliba járunk és egy ideje minden nap beszélünk, néha találkozunk de ő nem akar tőlem semmit és látszólag senki mástól se. L

2017. júl. 6. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, velem úgy volt, hogy egy éve már legjobb barátok voltunk (plusz mégegy lány és mégegy fiú, így voltunk négyen barátok), mikor kezdett megtetszeni nekem. Aztán csak úgy dumálgattunk négyesben és kilyukadtunk arra csak úgy marhaságból, hogy ha most azonnal választania kéne, kit venne feleségül, illetve mi ketten lányok, kihez mennék feleségül. Ő volt a harmadik (én lettem volna a negyedik), és tökre elpirult, meg nem akarta elmondani... Aztán chaten hosszas unszolás után bevallotta, hogy belém szerelmes.


Romantikus sztori volt. :) De sajna utána a szakítás durva volt... Szerencsére a szakítás júniusban volt, és kövi évben meg elment másik suliba... Azóta újra barátok vagyunk, azaz én barátként tekintek rá, de pár hónapja elmondta, hogy még mindig szeret, szóval...


Na mindegy, ezzel az egésszel arra akarok kilyukadni, hogy nem olyan jó ötlet a legjobb barátoddal kezdeni. Mi például egy évig szóba sem álltunk! Igaz, most már újra barátok vagyunk, de nem úgy, mint régen... Már nem olyan szoros a kapcsolatunk barátilag. És ez eléggé bánt...


Nézd, tudom hogy nagyon nehéz, és ha úgy érzed, próbálj meg közeledni felé, hátha lesz belőle valami, de aztán vedd számításba, hogy az is megeshet, ami velünk volt... TALÁN.


Remélem, tudtam segíteni, és ha összejön, sok sikert! 😉😘

2017. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2017. júl. 6. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk az is gáz valahol, hogy lányként egy fiú a legjobb barátod. Amikor valakinek nem azonos nemű a legjobb barátja, ott valami fejben nem stimmel azért. Barátod lehet, de ha legjobb, na ott akkor valami nem kerek.
2017. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves utolsó, meg tudnád nekem indokolni, hogy miért nincs rendben ha egy fiú és egy lány legjobb barátok? Érdekelne. :D

(Hozzátenném így zárójelben, hogy a kérdező nem említette, hogy a legjobb barátja egy fiú lenne, tehát nem tudhatod ennyire biztosan. Persze evidensnek tűnik, pont azért, mert nem említette :D))

Kérdező, ő maga mondta, hogy nem akar semmit, vagy csak tipp? Ha mondta, akkor sok mindent nem tehetsz, engedd el a dolgot. Ha nem mondta, csak így gondolod, én azért a helyedben megbizonyosodnék a dologról. :)

2017. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
vele jobban kijovok mint bármelyik lánnyal és nem érdekel ha mások szerint gáz. :D nem mondta de elég jól ismerem, ő csak barátként tekint rám.
2017. júl. 7. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!