Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőmnek nincs egy normális barátnője sem?

Figyelt kérdés
Szóval, én őszintén szólva nem nagyon szoktam használni ezt az oldalt, mivel legtöbbször nem is kapok normális választ, meg nem szívesen fogadom meg mások tanácsát, azt csinálom, amit jónak gondolok, de mivel ez egy olyan probléma ami már igen régóta fenn áll, gondoltam ki írom, és hátha kapok valami használható választ egy értelmes embertől..:) Az alapsztori az, hogy nekem van egy közel másfél éves kapcsolatom egy 16 éves lánnyal. Gimiben ismerkedtünk meg elsőben, azóta együtt vagyunk jóban rosszban. Ő nem az a tipikus mai tinilány, aki 14 éves kora óta láncdohányos, és musicallyket csinál, tehát tényleg egy előretervező intelligens, tájékozott lányról van szó, aki szinte teljesen egyensúlyban tudja tartani az életét. Itt most ne is egy olyan csajra gondoljatok, akinek a tanulás a mindene, minden pénteken otthon ül este, és nincs szociális élete. Amióta együtt vagyunk, azóta 2 nagyobb "legjobb" barátnője volt, de sajnos egyikőjükkel sincs már olyan jóban mint voltak, kisebb-nagyobb okok miatt.. Már egy pár hónapja, amióta nincsen egy "legjobb barátnője" nagyon egyedül érzi magát amit természetesen nem veszek magamra, mivel tudom hogy egy lánynak nagyon fontos hogy legyen egy olyan személy az életében, akivel minden kis csajos dolgot megoszthasson.. Mindegy is, ha lényeg, hogy ez nem csak neki, de nekem is nehéz, és sz@r látni hogy nem érzi jól magát a bőrében, ráadásul egyik barátnőjét sem az ő hibájából vesztette el, szinte semmiről nem tehet. Az lenne a konkrét kérdésem, hogy hogyan tudnék neki bárhogyan segíteni abban, hogy szerezzen egy barátnőt. Szoktam neki mondogatni hogy ez egy átmeneti időszak, és hogy a semmiből úgy is lesz egy csaj, akivel nagyon jóban lesznek, de lassan kezdem azt hinni, hogy ez nem fog bekövetkezni. Félreértések elkerülése végett még leírnám, hogy nem hiszem, hogy azért nem talál magának barátnőt, mert valamilyen nagyobb negatív tulajdonsága van, hanem csak szimplán balszerencsés.

2018. jan. 1. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy nincsen olyan közegben ahol hozzápasszoló barátnőt találna, vagy nem nyit eléggé az emberek felé (alsóbb, felsőbb évfolyam visszahúzódóbb emberei is). Legalább is én ezeket tartom magamban hibának, mivel én is ebben a problémában vagyok.
2018. jan. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kieg.: te maximum annyit tudsz tenni, hogy több közösségi helyre viszed, ajánlasz neki programokat, szakköröket, tanfolyamokat az érdeklődési körének megfelelően. Még valami: sajnos (nem sajnos) ez nem karma, balszerencse kérdése. Nem azt mondom, hogy a személyiségével van baj, de ha nem tűnik ki eléggé a "tömegből" (=ő maga nem tömeglány), esetleg még az is párosul hozzá, hogy csendesebb akkor már az évfolyamán kívül nem sok embernél van esélye...

Szintén egy 14 éves lány

2018. jan. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem 14, hanem 16 éves, és egyáltalán nem csendes. Nyitott mindenki felé, kicsit sem visszahúzódó. Sulin kívül több sportot is űz. Nyitott szemmel jár egész nap, de sajnos manapság tényleg nehéz normális lányt találni..:/
2018. jan. 2. 01:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tervezzetek 4es vagy 6os programokat. Ha van egy komád akinek van barátnője akkor menjetek el együtt valamerre. csocsó, bowling, házibuli, túra, sí, jégkori, múzeum vagy ami megmozgat benneteket.
2018. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkoztam, csak sajnos nincs nagyon senki spanom akinek van barátnője.. (komplett barátnője..xd)
2018. jan. 2. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdés feltevése azt sugallja, hogy nem vagy normális, hisz a barátnödnek egyetlen normális barátnöje sincs.
2018. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6os te idiota en a pasija vagyok
2018. máj. 1. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!