Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném meg ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában, aki egy évvel fiatalabb nálam, és iszonyatosan tetszik, szinte már betegesen rajongok érte. Eléggé alacsony, nálam legalább 25-30 centivel kisebb, de egyszerűen imádom benne, hogy ilyen kis törékeny. Én nagy darab vagyok, ezért könnyen meg tudnám védeni. Sokszor elképzeltem már, ahogy átölelem, és nagyon jó érzés volt biztonságban tudni őt a karjaimban. Elmondhatatlanul szeretnék már hozzáérni, de nem feltétlenül úgy, csak mondjuk megérinteni a kezét. Minden szempontból gyengém ez a csajszi, bármit megtennék érte, de sajnos nem vagyok jó az érzelmeim kifejezésében. Hogyha meglátom őt, akkor mindig reflexből mosolygok, de ennek ellenére biztos nem tudja, hogy odáig vagyok érte, mert jól leplezem a szándékaimat. Soha nem volt még barátnőm, bár ez azért is van, mert még senki nem fogott meg igazán, csak ő. Hogyan szerezhetném meg? A haverjaim is mondták már, hogy ez a szintű vonzalom nem egészséges, tegyek már valamit azért, hogy észrevegyen... De mégis félek a kudarctól. Nem szeretném elszúrni a dolgokat, mert abba beleőrülnék. Úgy érzem, hogy szükségem van erre a lányra, segítsetek! Hogyan oldjam ezt meg? Minden használható választ köszönök.

2018. jan. 19. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Hmmm. Esetleg valami szép dalt küldhetsz neki, én legalábbis ezt javaslom. Az nem kerül semmibe, bármikor meghallgathatja, és ha tetszeni fog neki, kérni fog hogy mutass még többet. Ha meg nem sikerül, nem veszítettél semmit, mással még próbálkozhatsz :)
2018. jan. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

#1 Legyél kicsit bátrabb, bókolj neki, mond meg neki, hogy csinosnak/szépnek találod ne csak gondold.

#2 Legyél figyelmes. Vedd észre, és dícsérd meg ha pl új frizurája vagy manikűrje van. A lányok értékelik ha egy pqsi észreveszi az ilyesmit. Én A múltkor mikor manikűrösnél voltam óráig dugdostam A párom orra alá és fel se tűnt neki -.- eléggé rosszul esett..szóval mi lányok szeretjük ha a fiúk észreveszik a változásokat rajtunk és meg is dícsérik :)

#3 Beszélgess vele! Szedd össze a bátorságod és menj oda, szólítsd le, találjatok közös témát. + tipp ha pl tudod róla, hogy nagyon rajong egy bandáért vagy zenéért, sportért bármi qkkor egy kicsit informálódhatsz a témában és könnyebben tudod beszélgetni. Pérsze ne játszd meg magad és ne kamuzd be hogy szereted xy-t csak kicsit informálódj azokban a dolgokban amiket szeret

#4 vedd elő a töködet!! ( na jó ezt nehogy szó szerint vedd :D) úgy értem légy férfi! Cuki meg aranyos amit itt írtál.. ( komolyan mondom :)) de ha szeretnél tőle valamit neked kell kezdeményezni. Senkinek sem repült még a sült galamb a szájába csak mert ült és várt. Tessek összeszedni a bátorságod és szóba elegyedni vele, esetleg elhívni valahová, programot csinálni :) biztos vagyok benne hogy nem harap ;) és nem vállalok 100%-os garanciát arra hogy happy end lesz a vége a dolognak mert hiszen kétesélyes a végkimenetel ( vagy bejössz neki, vagy nem) de én azt mondom, még mindig jobb megpróbálni és esetleg ha úgy alakul szerezni egy barátot, vagy úgy élni tovább, hogy bármi is lett a vége megróbáltad, mint meg sem próbálni és egyszer csak azt látni hogy más sráccal sétálgat boldogan, kézenfogva, te meg sóvárogsz, hogy mi lett volna ha... Szóval szedd össze magad és tegyél a dolog érdekében:) Sok sikert!! :)

2018. jan. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kovesd, amit az elso ketto irt, mert jokat irtak.

Plusz, torold a fejedbol azt az otletet, hogy " Hogyan szerezhetném meg?". Mert egy lany sem egy darab valami, amit meg lehet szerezni. Illetve vannak szemelyek, akik megszerezhetok, de azok neked ne kelljenek inkabb :)

Egy lannyal ugy lehet egyutt jarni/egymashoz tartozni, hogy mindketten szimpatikusak vagytok a masiknak, kozos temaitok vannak, azonos vagy kozel azonos velemenyetek van a dolgokrol, kozos hobbik, stb.

(egy prosti szolgaltatasat megveheted, megszerezheted - egy lany szerelmet csak kolcsonossegen alapulo, egyenrangu kapcsolatban lehet elerni)

27F

2018. jan. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jókat írtak előttem. Próbálj meg egyszerűen beszélgetni vele? .
2018. jan. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A célod eléréséhez be vàlassz kerülőutat,hanem vallj szint.Két pont közt is a legegyszerűbb leggyorsabb mindig az egyenes.Ez így van a nemek közt is.Kudarctól pedig ne félj s ne ragaszogj olyanhoz ami majd visszahúz az életben.
2018. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy mi lett a vége, úgyhogy Kérdező! Összejöttél a lánnyal?
2018. aug. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!