Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a lányt?

Figyelt kérdés
van egy lány akivel már lassan 1 éve ismerjük egymást és féléve elkezdtünk "kavarni" nekem nagyon tetszik és beleszerettem csak ő nem akart többet barátságnál mert az előző barátja átverte... közbe kiderültek róla dolgok h már vagy 10x pippantott meg németórán lábujjal... szóval elégfura volt h ezeket megtudtam róla mert én ugyismertem meg mint egy rendes lányt.. kezdtünk egymásbaszeretni én teljesen szerelmes lettem bele és kiderült h találkozgatott másokkal is ez már 2 hónapja volt.... és összevesztem vele mert bevallotta utána h veleis kavart de ő 18éves ő meg csak 14 és nemjön vele össze aztnán összevesztem vele és letiltottamfacebookon ez még 1 hónapja volt és összejött azzal a gyerekkel akire aztmondta h nemjönne vele össze... de én amikor megtudtam megakartam halni iszonyatosan szerelmes vagyok bele nagyonszar nélküle minden üres mindig hiányzik feloldottam mert belehalok ha nincs velem és bocsánatotkértem tőle... de nemis haragudott simán megbocsáltott azthittem h leorditsa afejem olyan mntha elengedett volna teljesen semlegesen kezel aztán elhívott talizni meg perverzségekröl dumálunk de közbe van barátja... és oylanokatir h azok a csókokmeg ilyenek.. hogyan szerezhetném vissza nagyonszépen kérlek titeket segítsetek mittegyek? 16/F

#tini #szerelem #párkapcsolat #Hogy szerezhetém vissza?
2016. jan. 28. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
te jó ég!!! ez egy igazi vérbeli r.i.b.@.n.c!!!! hagyd őt! komolyan nem is tudtam hogy tényleg vannak ilyen legalja lányok, azt hittem városi legenda! de tényleg, valahogy verd ki a fejedből, tudom nehéz, de akkor kezd el ismerkedni és szeress bele valaki másba, az a leggyorsabb mód talán, hogy kiszeress belőle!
2016. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, és beleszeretsz a szeretődbe.

Ő a szeretőd volt, vagy lesz.


Szolgáltat. Te adsz neki, ő ad.

aztán másnak.


Ne keverd össze a szeretőt és a szeretetet.

A tested sajnos termeli azt a hormont amitől úgy érzed. De erről nem tehetsz.

2016. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez csak egy mezei r*b*nc, simán lehet jobbat találni. nem fog téged igazán szeretni soha.
2016. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom..de én visszaakarom szerezni ha egyszer sikerult mostis fog csaknemtudom hogy van valami tippatek?
2016. jan. 30. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
ne tedd!!!!! tudom lehetetlennek tűnik most, de ez csak egy fellángolás, ha hagyod hogy legyőzzön, akkor gyenge vagy!!
2016. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10x pippantott meg németórán lábujjal -- ez mit jelent?


Túl fiatal vagy még, keress mást...

2016. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
G*ci nembirjátok felfogni..xDD nekem nem kell más xD senki se ha ő nemlessz akkor senkise egyedül pusztulok meg az se erdekel
2016. febr. 1. 15:22
 8/9 anonim ***** válasza:
:< you have to learn a lot.
2016. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

de fel tudjuk fogni, csak egyszerűen hülyeség:/ majd te is nevetni fogsz majd később ezen.. csak ki kell belőle szeretni. de kezdjük ott, hogy ha te 16 vagy, akkor a lány mennyi lehet?? és egyáltalán ennyi idősen "perverzségeket" dumálni??!! WTF!

viszont ha ennyire érdekel téged az a lány, akkor miért nem hívod meg, ültök le, és beszélitek meg az egészet??? de most kajak jobb nem kerülgetni a forró kását, ennek így semmi értelme. beszéld meg vele egyszersmindenkorra, ne légy nyuszi...

2016. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!