Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magamat így? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magamat így? Ti mit gondolnátok vagy gondoltok, ha lenne vagy van ilyen helyzetben lévő ismerősötök vagy pedig veletek lenne meg ez?

Figyelt kérdés

Adott egy lány (17), akinél próbálkozok. Volt eddig egy komolynak ígérkező kapcsolata, ezáltal lehetséges, hogy 15-16 évesen szexelt már. Én még nem, mert nem volt rá alkalmam. És amiatt, hogy ha neki nem én lennék az első, akkor összehasonlíthat fejben, meg értéktelennek érezhetem magamat, mivel másnak már sikerülhetett vele odáig eljutnia. Mintha csak egy sokadik számú lennék, egy vesztes, egy örök második, aki nem nyerhet. Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt? Bennetek volt ilyen érzés valaha? Ha igen, akkor mivel sikerült elmúlasztanotok?

Normális válaszokat kérek, nem pedig kioktatásokat éd trollokat. Köszönöm! 20/f



2018. jan. 20. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem érzed jogosan így.

Nem gondoltam ilyet, nincs ilyen helyzetben ismerősöm sem.

Olyannal nem akarnék lenni, aki 15-16 évesen megdugatta magát.

Ha csak egy kapcsolata volt, te nem lehetsz sokadik számú, max. második.

Nem tudom mit tegyél, talán keress egy olyan lányt, akivel szemben nincsenek ellenérzéseid.

2018. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem sok kapcsolata volt, de az a kapcsolata majdnem 1 évig tartott. Nekem nincs más negatív gondolatom vele kapcsolatban. De ahogy ebbe belegondoltam, elkezdett teljesen frusztrálni az, hogy csak a második lehetek.
2018. jan. 20. 19:32
 3/9 anonim válasza:
Hány pasija volt eddig? Lényegtelen amúgy,hogy hanyadik vagy,ha sokadik,akkor inkább arra koncentrálnék,hogy te legyél az utolsó neki 😉
2018. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig a hosszún kívül volt még egy tipikus jó lány - rossz fiú kapcsolata, ami elég hamar véget is ért. Ez volt az első neki, de akkor szerintem semmi sem volt. Majd megpróbálok arra figyelni, de jelenleg nem fog valami könnyen menni. Ha már tényleg volt előttem valakivel, akkor az valamiért lehúzza a kedvemet. Olyasvalamivel próbáltam elterelni ezt, amivel értékesebbnek látom őt is és magamat is. Nálam nem sikerült, mert nincs önbizalmam és őszintén szólva minden egyes porcikámat utálom.
2018. jan. 20. 23:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szokj hozzá, hogg a te korodban már nincsenek szűz lányok.


Ne legyél ilyen önző, ez nem egy tulajdon és nem verseny ki a első... nagyon ellenszenves gondolatok. Sugárzod magadból az önbizalomhiányt és izzadtságszagú bizonyítási kényszert.


Ez az amit megéreznek a nők, és elzavarnak mint egy gebe kérős macskát.

2018. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerinted mit tehetnék azért, hogy ne legyek ilyen? Ezek rettentően zavarnak engem!
2018. jan. 21. 00:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez, sportolj, építs karriert, legyenek céljaid, alakíts ki egyéni stílust. Sajnos vagy nem, de a nők meghódításához önbizalom kell. 20 éves felnőtt férfi vagy, tegyél a dolgokért.
2018. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ne izgulj! Mondanám, hogy nem fog ősszehasonlítani fejben mással, de erre nagyon kicsi az esély. Viszont egyáltalán nem számít hányadik vagy. Ne érezd így, ezzel csak rontani tudsz.


Kedves elsö! Mi a probléma azzal ha valaki 15-16 évesen átesik az elsőn? Elég átlagos kor ebben a témában..

2018. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Attól, hogy ez az átlag, még szomorú. A 15-16 éves az gyerek, és a szex nem nekik való.
2018. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!