Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kezdeményez nálam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kezdeményez nálam egy lány, mennyire tudom elszúrni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nekem is bejön. De ha béna vagyok a lányokkal, akkor el tudom teljesen rontani, vagy bármit is mondok, ha már megvan a vonzalom, akkor nem kell annyira aggódnom? :'D

2018. jan. 22. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, akkor minden hülyeséget, amit összezagyválsz, mert zavarban vagy, azt inkább édesnek fogja találni.
2018. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2018. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ne arról beszélj neki, hogy szètqrnád xd hanem valami másról :)

Ne légy túl nagyképű, inkább légy figyelmes. Mit szeret stb, de ne légy túl tapadós sem. Hagyj neki teret is persze :) ugyanakkor te vagy a férfi :) és találj ki te programokat :) stb stb .

Nagyon nem lehet elszúrni :)

2018. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom hogy el lehet szúrni:D

Szóval érdeklődj utána. Tenyleg ne tapadj de a továbbiakban azért te is keresd őt.

2018. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!