Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jár a fejükben az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jár a fejükben az olyan embereknek, akik panaszkodnak, hogy nem találnak párt, de ha valaki kezdeményez náluk, egyből visszautasítják (úgy, hogy még meg se ismerték), vagy csak röviden válaszolnak neki?

Figyelt kérdés
Ha így állnak hozzá, akkor miért csodálkoznak, hogy nincs barátjuk/barátnőjük?

2017. aug. 26. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Semmi, szimplán csak idióták :D
2017. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó kérdés :P lehet ők azok, akik úgy gondolják,hogy mindenkinek csak egy nagy Ő -je van, aki minden tekintetben tökéletes. És azért panaszkodnak, hogy Ő nem lép az életükbe, és ezért utasítanak el mindebkit,mert ők, nem a nagy Ő:P

Remélem sikerült kigobozni mire gobdoltam 😅

16/L

2017. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is valami ilyen ember voltm szóval saját tapasztalatból mondom, hogy azért utasítnak vissza embereket, mert csak simán nem jön be nekik és kész. (legalábbis én ezért utasítottam vissza azt aki kezdeményezett velem). És szerintem nem a nagy ő-re várnak, de az is előfordulhat pár esetben. :)
2017. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem csak szeretik sajnáltatni magukat. Vagy magas nekik a léc, es ezért. Őszintén szerintem szánalmasak akik ilyenek.
2017. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, mert azt a köszönésből és egy teljesen normális kérdésből el lehet dönteni hogy valaki nem szimpatikus..
2017. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem mindenki elküld, nőt csak képen láttam, úgyhogy ezek az emberek hülyek és kész.
2017. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En szeretek elbeszelgetni a sracokkal, nem dontom el rogton hogy szimpi vagy nem. Szerettem mar bele olyan sracba akinek csak a szemelyisege tetszett, a kulseje meg az elejen nem de utanna megszerettem. Olyanba is szerettem bele akinek eleinte csak a kulseje tettszett, de megszerettem a belso tulajdonsagait. Én nem utasítok el mindenkit rögtön de mikor egy roma srác fótókat kuldozget kis roma pulyakrol, az ne lepodjon meg hogy elutasitom. A kedvencem mikor ilyen mondattal irnak rám: Sya nagyon teccel ismizni akarok veled!

Az 50 eves kanos palik pedig fogjak mar fel hogy semmi eselyuk a tizeneves lanyoknal. Most nincs baratom de majd lesz, hiaba a barataim szerint ciki mivel leallnak fuvel faval, de engem ez hidegen hagy.

2017. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy akarok valakit, nem lesz jó akárki. :)
2017. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A kérdező ebben a problémában szenved?

Erre mindenki tudja saját maga a választ.

Izzadsz ha előtted van egy nő, de mikor nincs melletted nő akkor kívánod.. Szerintem ezt meg kell törni , nem szabad félni a lánytól.

2017. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8-al tökéletesen egyetértek.
2017. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!