Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sípályán felszedni valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sípályán felszedni valakit?

Figyelt kérdés
Nemrég jártam úgy, hogy megláttam a létező legszebb lányt egy sípályán, de fogalmam se volt hogy tudnék vele beszélgetésbe elegyedni anélkül hogy furcsa vagy ijesztő lennék. A szüleivel volt, kb velem egyidős lány, úgyhogy még ők is benehezítették a dolgomat, végül pedig elveszítettem a pályán. Ha legközelebb így járok, mit lehet csinálni? Tudtok vmilyen tippeket adni? Köszi előre is :D

2018. jan. 26. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szólítsd le pl azzal, hogy nagyon ügyesen síel, ezáltal lesz beszédtéma - rá tudsz kérdezni esetleg, hogy mióta síel, milyen gyakran síel, egyebek. Ha látod, hogy nem zárkózik el egy kis beszélgetéstől, nem vagy számára "furcsa vagy ijesztő", akkor rátérhetsz más témákra is, de ne hamarkodj el semmit.
2018. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj oda hozzá és probálj meg vele beszélni...velem is volt már pont ugyan ez
2018. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj oda hozzá és probálj meg vele beszélni...velem is volt már pont ugyan ez😂😊
2018. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!