Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtem járni egy tanfolyamr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem járni egy tanfolyamra, és ott van 2-3 korombeli lány, HOGY tudnék közülük ''felszedni'' egyet? 17f

Figyelt kérdés
Szóval nem ismerem egyiket sem. De ez egy remek lehetőség arra hogy becsajozzak. De még kezdő vok
2017. jún. 8. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem első lépésnek tökéletes lesz az,ha le tudod írni azt,hogy "vagyok". :)

Menj oda hozzájuk és kezdj el beszélgetni velük,ilyen egyszerű. Először a tanfolyamról,utána válts témát.

2017. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Csak siettem amigy és igy egyszerübb volt irni.

És a lányok hogy veszik azt ha csak ugy leszólítom?

2017. jún. 8. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok :D

Szerintem nem vennék rossz néven :) Főleg,ha ugye több idegen is van a csoportban. Csak ismerkedni akarsz,úgy jön le nekik, aztán onnantól meg te irányítod :) Csak legyél határozott,és döntsd el,hogy melyik lányt akarod :D (lehet csak nekem nem volt egyértelmű a kérdés,de ebből úgy jött le nekem,hogy nem tudod melyiket..:D )

2017. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, több lány is van.

Köszi a hasznos válaszokat

Ment a zöld kéz

;-)

2017. jún. 8. 15:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Amugy te lány vagy?
2017. jún. 8. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,lány vagyok:D
2017. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!