Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen egy családos emberre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen egy családos emberrel foglalkoztam most 18 evesen még mindig bolondulok érte mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak csók volt. Azt mondta nem szereti az élettársát, otthagyná, utána mikor kicsit veszekedtunk azt mondta a gyereke a lenyeg nem az asszony

Végül befejeztunk lezaratlanul tul kislany voltam neki szeribtwm vagy nem tudom...

Most 18 vagyok ő 30, és az a probléma hogy még mindig meghalok érte. Azóta nem is láttam de nem tudom lehetseges e, lehet beleszerettem. Csak vele csókoloztam a 18 ev alatt rajta kivul senkim nem volt.

Meg sem beszeltuk, mert ő eltünt aztán egy év múlva bejelölt facen, kozos ismerosok azt mondtak azt uzente beszelni akar velem de en nem mentem arra a helyre ahol tudom hogy ott van.

Mit tegyek?

Egy gyerekuk van 6 eves!


2018. jan. 27. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem csak megdugni akar ??? O,o
2018. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt esélyes, hogy csak szeretőnek kellesz neki, másrészt ne légy eszköz egy másik kapcsolat bontásában. Ismerkedj szabad, független srácokkal. Úgy tiszta az ügy.
2018. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!