Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak valentin napra?

Figyelt kérdés
Már vettem neki egy órát, de úgy érzem, hogy nem elég hisz ő karácsonykor/szülinapomon is nagyon sok ajándékot adott nekem. Szereti a videojátékokat, szoval arra gondoltam még, de nem tudom, hogy jó ötlet e. vagy inkább valami személyesebbet vegyek neki?

2018. jan. 27. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Fényképes egérpadot csináltass.
2018. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 darandaliuszmusz válasza:

Ne azt nézd hogy ő mennyi ajándékot vett neked. Egyértleműen azzal kapcsolatban vegyél neki amit szeret.

Lehet más is a videójátékokon kívül, de például ha különösen szeret egy játékot, egy nagyobb poszter jó ötlet.

2018. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bogus20 ***** válasza:
Szerintem egy óra bőven elég, Karácsony meg szülinap sokkal nagyobb ünnepek. Valentin nap meg attól lesz szép ha kettesben töltitek el, főzhetsz neki valami finom vacsit is, ha kedvére szeretnél tenni.
2018. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!