Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom ez a sokadik ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom ez a sokadik ilyen kérdés de tényleg bajba vagyok. Mit vegyek a barátomnak valentin napra? 3hónapja vagyunk együtt

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemsokára itt a valentin nap.. nemtudok ötleteket. 15 évesek vagyunk.

Írok róla néhány dolgot, hogy miket szeret stb.

Tudni kell róla hogy gamer, nagyon szeret kockulni. Nem nagyon édesszájú,nemtudom hogy örülne egy párnának szerintem az nem olyan jó, nem hozzá illik :D nem olvas könyveket. Gondoltam arra hogy képkeretbe csináltatok pár közös képet rólunk. Szerintetek neki megfelelő lenne? Meg persze a csoki és valami apróság, de olyat akarok amit tud használni és kell neki



2018. jan. 19. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Csináltass közös pulcsit. Én is azt kaptam tavaly. Nagyon szeretem.


16/F

2018. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Vegyél neki óvszert! Azt jól ki tudná használni!
2018. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszenek az olyan nyakláncok ami pl. két pici legó és együtt szívet alkot! Páros kulcstartó, bögre(pepcoban 1500alatt van a páros)
2018. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel játszik? Ha esetleg wow,vagy bármi blizzard akkor abban tudok segíteni.:) 18l
2018. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lolozik, csgo, mta valami meg nemtudom :'D
2018. febr. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!