Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan szeretnétek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan szeretnétek, ha egy srác leszólítana benneteket?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem ha leszólítanak vadidegenek😅
2018. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Normálisan, mimdenféle "cica", és "csajszi", meg egyéb csajozós szöveg nélkül.

Odajön, elmondja amit akar, és kész.

2018. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első válaszoló is írt. Nem szeretem, ha ilyen "cica", meg "baba" nevekkel szólít meg valaki. Viszont azt szeretem, ha van mersze odajönni. Nem kell nagy durranásnak lennie, de ha kreatív az még plusz pont nálam. De az is elég, ha odanön, köszön és elmondja, hogy pl szimpatikus vagyok neki és beszélgetni akar. De akkor legyen téma is:)
2018. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Nem kell semmi extra. Sokszor történt már velem ilyen, és igazából a legjobb, ha úgy csinálod, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Megmondod neki, hogy megláttad és arra gondoltál, hogy elhívnád randizni. Ennyi. De tényleg. Ha bejössz neki, mindenképp fog adni valamilyen elérhetőséget.
2018. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sehogy.
2018. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!