Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti is féltékenyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti is féltékenyek lesztek, ha meglátjátok a kiszemelt lányt egy másik sráccal egy képen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy lány, aki nektek bejön. Nézitek aaaa mondjuk az Instáját vagy más közösségi oldalát, ahol egy sráccal van. Nincs semmi különösebb a képen, mint, hogy ott mosolyognak a kamerába.


A másik: egy társaságban van levéve a lány 3 lány harom fiú párosítójával. Mellette áll egy srác, féltékenyek lesztek?



Vagy nem érdekel titeket? Ilyenkor mit szoktatok gondolni, mert ha én meglátom a kiszemeltemet egy másik lánnyal képen én elküldöm egy jobbik tájra 😁. Amúgy bocsi ha sületlenséget kérdeztem,de na kíváncsi vagyok rá.



2018. jan. 28. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
igen.
2018. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Hmm, hát ilyen helyzetbe nem voltam, de nem lennék féltékeny, mert ha valakinek van valakije, és nemtudtam, de addig tetszett, akkor ott helybe mondom magamba, hogy hagyjam őt, és hagyom. De ha viszont a barátaival van, akkor se lennék féltékeny, mert a barátai. 16/F (Nincs facebook-om, se telefonom) :)
2018. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha ilyet látok akkor tovább állok.
2018. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor az gondolnátok, hogy az a srác a barátja mégha nincs is olyan szöveg hozzá írva?
2018. jan. 28. 19:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, a tekintetből meglehet állapítani a legtöbb embernél, hogy aki mellette van, a barátja vagy se. De igazából, hiba lenne azt gondolni, hogy a barátja, mert tévedhetek, ha viszont azt gondolom, hogy nem a barátja, akkor is hibáztam, mert akkor is tévedhetek.
2018. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nem kérdezitek meg a lányt?
2018. jan. 28. 19:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha akarsz valamit egy lánytól, akkor beszélj vele, ne a képeire fappolj neten.
2018. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, utalásokkal mindenkiből ki lehet húzni, amit szeretnél, az ő/ők tudta/tudtuk nélkül. De szerintem békésebb megkérdezni, csak ha már megkérdezed, és okos lány, akkor tudni fogja, a te szándékodat.
2018. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen

Screen, haveroknak elkuldeni aztan csak talalkozni a sraccal:)))

2018. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Számomra nincs is annál rosszabb érzés. Azonnal lemondok róla.
2018. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!