Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Megéri?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Megéri?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki iránt nem tudom hogy mégis mit is érzek igazán. Azt mondtam neki hogy szeretem, de ez valahogy mégsem igaz. Nem akarok többet se neki, se magamnak hazudni. Amikor mellette vagyok, rengetegszer érzem magam szorongva. Amikor esetleg nem érezném ezt a fajta szorongást, akkor pedig amint elkapnám a fonalat leblokkolok, és azon kapom magam hogy nem tudom mit kellene mondanom vagy tennem éppen. Mindez teljesen akaratlanul történik. Facebook-on pedig bár jól kijövünk, tudom jól hogy nem bízik bennem, és hogy gyakran nem hiszi el amit írok neki. Illetve elég nehezen jövök rá hogy éppen milyen hangulatban van. A netes beszélgetéssel a legnagyobb baj az, hogy én baromira nem szeretek így kommunikálni olyanokkal, akiket ismerek személyesen is. Ő viszont csak így tudatja a komolyabb dolgokat, ezáltal nekem is itt kellett leírnom hogy szeretem.

Múlt héten volt egy jó nagy veszekedés (lásd a kérdés):

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

Röviden B avagy a lány akiről szó van a kérdésben, és C a másik lány barátom. B 2-3 naponta piszkált C-vel, hogy miért nem beszélek vele inkább, meg kérdezősködött hogy biztos tetszik nekem stb. (holott alig beszéltem vele - mármint c-vel) Aztán a cirkusz után ezt a felfogást kb. el is könyvelte magának. Szerinte minden amit csináltam csak hitegetés volt, és én igazából C-t szeretem. Ez nem igaz, hisz összesen két hete beszélgetek vele...

A cirkusz óta eltelt egy hét, és valahogy másképp érzem magam. Nincs rajtam a sírhatnék, az üresség érzet. Sőt, szinte semmit nem érzek. Újra csak "vagyok", és nem érzek semmit. Csak telnek a napjaim. Amíg vele beszélgettem, mindig volt bennem valami... nem is igazán tudom mi. Aztán amikor elkezdett közömbösködni (lásd: kérdés), onnantól mintha a lelkem legmélyén találtam volna magam. Sötétek voltak a napjaim. Rosszul éreztem magam, baromi könnyen lettem ideges a semmiből, és kedvtelen voltam.

Ha mellette vagyok, fáj és baromi bizonytalannak érzem magam. De reménykedek, hogy előbb utóbb elkezd bízni bennem (ami a cirkusz után már közel lehetetlen), és lehetek valaki neki. De ha rosszban vagyunk... talán még jó is picikét. Nem szorongok, nem kell foglalkoznom semmivel. Nem félek attól hogy elcseszem, nincs ami miatt feszült lennék. Élem a napjaimat, és közben nyomja a szívemet az ami történt köztünk eddig, de egyszerűen nem érdekel. Nem érdekel, mert elkönyvelem magamban hogy elcsesztem. Próbálkozni meg nem tudok úgy ahogy ő azt várná... hisz leírtam neki sokmindent, de nem tettem azért hogy ezeket elhiggye. Igaz az részben neki is köszönhető, mert nem akart találkozni velem, de ha meg is tette volna... Van nekem egy olyan problémám, hogy nem tudok másokkal fizikálisan érintkezni. Vagyis nyilván tudok, de... A haját se voltam képes megfogni, amikor mondta.

Volt bennem egy gát. (több is van) Én ezt a gátat áttörtem, és elmondtam neki hogy mit szeretnék tőle. Próbáltam a tőlem telhetőt megtenni érte. De vannak olyan dolgok (pl. az előbbi) amit egyedül nem tudok meglépni. És ahogyan ebben, úgy sok másban se partner. Úgy érzem fölösleges nekem ezt tovább erőltetni, mert nem érti meg az én nézőpontomat a cirkusszal kapcsolatban. (meg a hasonló szituációkban) Mert nem tud bízni bennem, illetve túlságosan a saját gondolatai és elvei után megy. Mert egyszerűen nem partner semmiben... Ha ezt folytatom, és tovább próbálkozok felemésztem magam, az végén pedig ugyanide jutnánk. Én pedig nem akarom újra és újra megbántani őt a hülyeségeimmel.



2018. jan. 28. 23:15
 1/4 CFB ***** válasza:

A csaj, akinek azt mondtad szereted. Mondd meg neki, hogy elmúlt ez az érzés.

És ne foglalkozz vele. Elolvastam a belinkelt kérdésedet is.


(Ui.: én C-vel randiznék. Nem hinném, hogy véletlen, amit B hordott össze, mikor mérges volt. Lehet, hogy annak a lánynak dühkezelési problémái vannak, de dolgozik rajta, sőt te is tudnál segíteni neki, mert már átestél rajta, a másik lány meg egyszerűen csak..olyan, akit csak egy hozzá hasonló ember választana párjának)

2018. jan. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CFB ***** válasza:
*NEM választana
2018. jan. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi hogy időt szántál rám, hálás vagyok érte.

Nos igen, C-vel ismerkedek már és sokban hasonlítunk, de nem hiszem hogy kisülne bármi is az egészből. Leginkább miattam. :/

Vicces volt olvasni hogy B-t csak egy hozzá hasonló nem választaná párjának. Azért ennyire ő sem a tökély, ugyanis baromira önbizalomhiányos, valszeg anyakomplexusa van, utálja magát (azt ahogy kinéz, és butának tartja magát - holott nyílván egyik sem igaz), nehezen bízik/nyílik meg másnak, akaratos, önfejű, ragaszkodó, haragtartó és még sorolhatnám.

2018. jan. 29. 08:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg amúgy de... teljesen alaptalan amit B hadovált össze C-ről. Alig váltottam néhány szót szegény lánnyal (azaz C-vel), valamiért B mégse ezt gondolja. Nekem meg persze hogy nem hisz...
2018. jan. 29. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!