Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy majd felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Jövőre egy suliban leszek az uncsitesómmal és neki van egy osztálytársa, aki nagyon-nagyon-nagyon-nagyon NAGYON bejön. És, mikor majd oda kerül a sor, hogy majd találkozni fogok vele és az osztályával, akkor, hogy érjem el, hogy felfigyeljen rám? Tudom, hogy még kár ezen gondolkodni, meg minden, de tényleg nagyon tetszik a srác...

2018. jan. 29. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele
2018. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl sok a nagyon. Nem sértésnek szánom, de legelőször vegyél vissza a lendületből, nehogy pofára esés legyen a vége. Hidd el nekem, hogy sosem jó ennyire rajongani valakiért, mert ezek után már minden kis apró dolog tud fájni. Akár még az is, ha pusztán hozzászól egy lányhoz, viszont semminek nem vagyok az elrontója, csak figyelmeztettelek. Hogy válaszoljak is a kérdésedre, próbálj meg szimatolni az unokatestvérednél, diszkréten kérdezz róla dolgokat, hátha sikerrel jársz. Itt az is fontos szempont, hogy az unokatesód milyen kapcsolatot ápol ezzel a fiúval, illetve veled, de gondolom, hogy jóban vagytok. Nézegesd a közösségi oldalait, hátha van valami azonos érdeklődési körötök, amivel kapcsolatban közelebb kerülhetsz majd hozzá. Annyiban szerencsés vagy, hogy pont egy családtagod lehet egy kapocs, ami összeköt majd titeket. Remélem, hogy sikerrel jársz majd. :)
2018. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es!:) az unokatestvérem egyben a legjobb barátnőm is, és amit eddig megtudtam a srácról csak pozitív dolog^^ barátnőim mondták, hogy hasonlítunk, meg, hogy van közös érdeklődési körünk is. Ezen már el lehet indulni nem? Csak azt nem tudom, hogy hogy:D.
2018. jan. 29. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:

mennyi idősek vagytok?

szerintem ne legyél rámenős :) de majd úgy is alakul a dolog..lehet más személyében találod meg a szerelmet.ne görcsölj rá a témára.

2018. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mire abba a suliba fogok járni ahova ő akkor leszek 15. Ő meg majd januárban fogja tölteni a 16-ot:). Köszönöm a valaszokat:)
2018. jan. 30. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!