Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha 14 éves vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha 14 éves vagyok és még mindig nincs fiúm? és meg sosem volt

Figyelt kérdés
hülyeségek ne jöjjenek köszönöm

2018. febr. 1. 11:34
1 2
 1/16 anonim válasza:
68%
még mindig nincs?mért?hánynak kellett volna legyen 14 éves csitriként?te fogyatékos troll
2018. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
81%

1)Éld az életed még semmiről nem vagy lekésve.

2)Eltévesztetted a kategòriát.

2018. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Hupsz, bocsi én tévedtem!
2018. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
bár nem tudom,lehet így 2018-ban a tini lányok már 12 évesen kapcsolatban vannak
2018. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Írj
2018. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
38%
Szerintem ne ezen az oldalon kérdezd meg, mert mint látod itt belédtaposnak, sajnos! Egyébként még van időd. A túlnépesedés miatt van ez. Nem egyszerű a társkeresés.
2018. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
66%

Szerintem ne ezen az oldalon kérdezd meg, mert mint látod itt belédtaposnak, sajnos! Egyébként még van időd. A túlnépesedés miatt van ez. Nem egyszerű a társkeresés.



ha egy lánynak nincs fickoja 14 évesen nehéz a társkeresés

ha egy férfinak nem volt még nője 30 évesen ő a hibás

oké

2018. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

semmmit.ez igy volna a normális.

Ezt nem lehet erőltetni. Nekem sem volt ennyi idősen,sőt szinte semelyik barátnőmnek.

Hidd el mindennek eljön az ideje

2018. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 18 vagyok és még nem volt senkim... Bár már 13 évesen is vágytam rá, hogy egy fiúval szeressük egymást (és nem a testi dolgokra gondolok). Nehéz ügy, mert látod, hogy körülötted szinte mindenkinek van párja, csak neked nem sikerül, mintha nem érdemelnéd meg. Meg igaz, ráérsz, ahogy tudom, még én is, de mégis jól esne és ott a hiányérzet.
2018. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Lol, nekem 18 évesen sincs 😂 pedig lehetett volna már ötödikben is. De mivel sosem voltam szerelmes, csak azért meg nem akartam valakivel összejönni, hogy legyen, ezért büszkén vállalom, hogy lassan nagykorúként is szűz vagyok. És nem a szőke hercegre várok, csupán arra, hogy én is szerelmes legyek.

Neked is ezt ajánlom. Soha ne járj senkivel csak azért, mert az trendi. Sz.rd le szépen a környezeted véleményét. Mondjuk normális közegben pont az a ciki, mikor egy 15 éves pisis kislány már nagyban szexel és ki tudja hány pasija volt már.

2018. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!