Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nincs kedvem találkozni a barátommal sosem, de mikor együtt vagyunk meg nagyon jól érzem magam vele, feltöltődök?

Figyelt kérdés
Volt már valaki így? Normális vagyok én?
2017. szept. 21. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

En voltam, valószínűleg (legalábbis en ugy hondolom) akkor mar kezdtem belőle kiabrandulni. Kb fel evbe telt mire ravettem magam a szakításra, de akkor mar hozzaerni se volt kedvem.

Egyébként ezzel nem ezt mondom, hogy ez baj, de szerintem nem is jo dolog. :( Mindenesetre szurkolok, hogy minden jol működjön meg sokáig, hatha egy idő utan ez is megjavul! :)

2017. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én az elejétől így vagyok vele ( nem is régi kapcsolat), de amikor találkozunk nagyon hamar egy hullámhosszra kerülünk, jól elbeszélgetünk mindenről, egyszóval jó vele. Nem mellesleg nagyon értékes ember, pont olyan, amilyenre vágyom. De valami hiányzik, talán a kémia, vagyis nincs meg az, hogy fú, én most le akarjam tépni róla a ruhát.:( Sajnos a sztorihoz hozzátartozik, hogy van egy srác, akihez iszonyatosan vonzódom, de a dolog plátói, túl sokat is vártam rá és úgy éreztem elpazarlom a legszebb éveimet, ha tovább várok.

2017. szept. 21. 08:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sosem éreztem ilyet a párom iránt. Gyakran hiányzik,sokat gondolok rá és szívből várom a találkozást. Nagyon furcsának tartanám magam ha nem így lenne :/
2017. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést, én is annak tartom magam...:(
2017. szept. 21. 09:12
 5/11 anonim ***** válasza:
azért lehet, mert nem vagy belé szerelmes. Ha az lennél vágynál rá minden percben nagyon erősen. Nagyon jól érzed magad vele, valószinüleg barátnak kiváló, de nem vonzódsz hozzá szerelmedként.
2017. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szorongó vagy? Félsz az emberektől és tőle is, mert nem nyíltál még meg igazán előtte? Én kisebb koromba voltam így, ha olyannal találkoztam akinek még nem mertem még megnyílni teljesen akkor nem is akartam menni de végül jól éreztem magam mert jófej volt. Lehet hülyeség de nálad nem ez van?
2017. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Esetleg nem lehet,hogy sokat vagytok együtt,ezért nagyon megszokott a dolog? Van az a pont amikor betelsz az együtt töltött idővel,esetleg ha túl tapadós vagy gyakori a találka. Talán ezt tudnám elképzelni még.

2017. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Furcsák az emberek. Ha A személyhez vonzódom, nem B-vel járok.
2017. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8: Sajnos A személynél semmi esélyem.:( Elég sokat vártam rá, nem várhatok egész életemben a semmire a szobámban gunnyadozva.

Szorongani nem szorongok, megnyíltam neki, ilyen téren minden rendben. Találkozni sem találkozunk minden nap, hogy sok legyen belőle.

Talán nem vagyok szerelmes, de reménykedem, hátha leszek. Tényleg minden olyan jó vele, csak a szikra nincs meg, azonkívül ő az, akire szt mondanán, hogy le tudnám élni vele az életemet.

2017. szept. 21. 11:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is épp hasonlóan vagyok, bár nem mondanám h a kémia nincs meg, az nagyon is megvan, de szerelmes nem vagyok. Én amiatt vagyok tanácstalan h ilyenkor érdemes-e várni, hogy ez változik.

Hány évesek vagytok?

2017. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!