Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jel lenne, vagy én értelmez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jel lenne, vagy én értelmeztem félre?

Figyelt kérdés
Kb 5 hónapja megismertem egy lányt a munkahelyemen. Az utóbbi időben napi szinten beszélünk, poénkodunk, de csak baráti szinten. Nekem eléggé bejön a csajszi, nyitott lennék felé. Elég sportos fazon, általában kosaras vagy futó cipőben, szűk farmerben jár. Tegnap kiejtettem a számon egy beszélgetés során, hogy bejön ha egy lány "elegánsan vagány" stílusban jelenik meg (ezt nem neki mondtam). Valószínűnek tartom hogy a fülébe juthatott valahonnan, mivel a mai szettje: Szűk farmer, magassarkú csizma, és valamiféle kötött felső egyszínű pólóval ötvözve, pont ahogy elképzeltem, ha lehet, még jobban beleestem. Jelnek venném, és bepróbálkoznék, de egy bökkenő van. Van barátja (állítása szerint), egyetlen közös képe van instagramon két hónapja, ennyi. Lehet hogy valami abszolút véletlen, de engem eléggé felkavart.
2018. febr. 1. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél férfi és lépj felé. Ha rendesen a tudtodra adja hogy már foglalt akkor hagyd. Így olyan mintha játszana veled.
2018. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a megfelelési kényszere az irányodba tényleg nagyon szexi.
2018. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!