Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés
Beteg voltam egy hétig és nem találkoztunk, mert nem akartam megfertőzni (torokgyulladás). És igen, nem foglalkoztam vele annyit mint általában, kevesebbet írtam neki mert lelombozott a betegség, teljesen szarul voltam és idegesített, hogy ennek ellenére is egyfolytában elvárta, hogy írjak. De, mondtam neki, hogy adjon már teret, és hogy ne másszon rá a nyakamra, és hogy 1 hét akárhogy is nézem p*csafüst... Az a lényeg, hogy pénteken már tudtunk volna találkozni, de ő suliban volt, én meg bealudtam, és utánna mentem is a fogorvoshoz.. Utólag kitaláltuk apámmal hogy menjünk kondizni, (leszögezném, hogy pont akkor zárt, szóval nem edzettünk) én csak zsákolni akartam, mert tiszta bűntudatom volt, hogy már 2 edzést kihagytam a betegségem miatt. Erre a barátom kiakadt, hogy ennyi erővel vele is kimehettem volna. ( hozzáteszem ez a kondizós dolog, este 7kor volt, nem délután, hogy elvehette volna a szabadon együtt töltött időnket...) a másik, hogy nekem a sport az legalább olyan fontos mint ő, és ezt most lehet nehéz elhinni, de ez van, egy helyre teszem őket.. Vélemények?

2018. febr. 3. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jogos. Ha tényleg olyan szarul voltál akkor érthető hogy nem akartad hogy látogassanak meg hogy nem lógtál a telódon. Az apás dolog még valóban már akkor történt amikor nem valószínű hogy találkozni akart volna. Az ő szemszögéből is meglehet érteni azt hogy hiányzol neki.
2018. febr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
44%
Hülye vagy. Mi az hogy a sport olyan fontos mint ő?
2018. febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha én beteg vagyok még pont hogy egész nap a barátnőm "zaklatom" telefonon,és nekem az rossz olyankor hogy alig ír vissza ha suliban van mert ha én is akkor nem unatkozok és elég óránként szünetben írni 3 mondatot.Nekem nincs semmi ami fontosabb nála,ha dolgom is van írok neki legalább egy megnyugtató smst hogy 3 óra felszívódás után még élek ne aggódjon
2018. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El kellett volna fogadnia, hogy szarul vagy, es ilyenkor nincs kedved meg hozza sem, mert azért tudhatná, milyen érzés, mikor beteg az ember. Az edzőterembe meg nyilván nem hivtad volna este 7 órakor, en sem zargatnám a barátomat ilyenkor. Szerintem nem jogos a viselkedése.
2018. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen a sport legalabb olyan fontos mint o akar lenezel akar nem:) de ezt le is szogeztem neki, ha nem tetszik.... Sportember vagyok amit senkiert nem fogok abbahagyni :D
2018. febr. 3. 19:17
 6/6 A kérdező kommentje:
ha en beteg vagyok egyszeruen nem tudok mast a kornyezetemben elviselni... Azt sem ha folyamatosan a telomon kell lognom, ha valaki ir.. Ilyenkor szeretek bekeben es nyugalomban lenni es pihenni
2018. febr. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!