Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan akadt ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadt ki a csaj?

Figyelt kérdés

Szóval egy buliban megismertem egy 16 éves csajt. Így elvoltunk táncoltunk piáltunk smároltunk. Aztán jött az egyik régi barátja,és megkért,hogy kísérjem el érte. Útközben azonban jött egy drogos. Részeg volt,meg szerintem be is volt cuccozva,és beszólt a csajnak meg megakarta fogdosni. Én leordítottam,hogy mit képzel magáról (kicsit talán csúnyábban) erre elkezdett lökdösni a gyerek,meg hülye Q--nak hívta a csajt,én meg fogtam és lecsaptam neki egyet. A pali elterült,a csaj meg elviharzott,hogy mit képzelek magamról,hogy verekszem,meg,hogy ha ilyen könnyen eljár a kezem,akkor nőket is biztos bántok...


Hozzáteszem,soha nem emeltem kezet nőre,és nem is fogok. Békés gyerek vagyok,nem szoktam verekedni soha,de akkor nagyon felment bennem a pumpa.


18F


2016. febr. 26. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt jogos, talan csak az ital beszelt belole, es ra fog jonni, en halas is lennek, hogy megvedtel, es kialltal mellettem. Bocsi az ekezetekert. 15/L.
2016. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A csaj valószínűleg hozzá van szokva ahhoz, hogy mindennap beszólogatnak neki és mégsem ordibál senkivel, pláne nem verekszik. Szerintem érthető ha ez nem jön be neki.

Tudom, hogy meg akartad védeni, de ez kívülről tud nagyon ijesztően kinézni.

2016. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En orultem volna a csaj helyebe hogy megvédted :D lehet meg is eroszakolja ha nem vagy ott
2016. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
húh hát én is inkább örültem volna nem az hogy még elviharzok onnan.. meg hát hogy meg sem köszönte.. meg azt gondolni egyből hogy akkor biztos lányokat is bántasz mikor a kettő teljesen más, hát elég érdekes:/
2016. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer énis jártam így. Én megkérdeztem a lánytól, hogy miért lett most ilyen és csak ennyit mondott "Az a srác a tesóm." Elég kínos volt. Azóta sem hallottam a lányról...
2016. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En halas lennek ha ilyen fiuval hozna ossze a sors :D
2016. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!