Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a 161cm és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ariikan kérdése:

Szerintetek milyen a 161cm és 54 kg egy lánynak?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy kövér lennék de nem vagyok magamban biztos. Le szeretnék fogyni mert úgy érzem duci vagyok. Ti mit gondoltok? A válaszokat előre is köszönöm :)
2018. febr. 3. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hány éves vagy.

Én 16 évesen voltam 172/56.

30 évesen már pár kilóval több :D

2018. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok :)
2018. febr. 3. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Modeler ***** válasza:
Jó arányban van a tested, ha akarsz konditermi edzéssel, futással vagy hasonlókkal nagyon jó formában lehetsz a későbbiekben is!
2018. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A jó isten áldja meg ezt a sok nyalizó hozzászólót!

Fénykép nélkül semmit nem lehet megállapítani. A testtömeg-index baromságot pedig a tápos amcsik találták ki, hogy megnyugtassák magukat, hogy nem kövérek és elhízottak. Szerintem nem kell mérleg ahhoz, hogy megállapítsuk valakiről, hogy elhízott vagy sem, hanem inkább egy tükör. Vetkőzz le fehérneműre és állj a tükör elé, és válaszolj magadnak őszintén, hogy mit látsz (az anorexiásoknál más a helyzet). Szerintem ilyen paraméterekkel is lehet valaki duci és 161/61 mellett is lehet izmos. A kérdés csak az, nálad melyik áll fent.

Fiú vagyok, 68 kilós súlyomhoz 179 magasság társul és "pocakos" vagyok. Ugye hihetetlen? Olyanszerű alkatom van, mint Alekosznak. Tehát, ha még ilyen jellegű kérdés merül fel valakiben, tiszteljen már meg minket annyira, hogy mutat egy (akár arc nélküli) képet magáról, mert így semmi értelme.

2018. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jo.
2018. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy álom
2018. febr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!