Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lánynak mekkora...

Egy 14 éves lánynak mekkora az ideális testsuly, ha 161cm?

Figyelt kérdés
Véleményeteket szertném mielőtt leírnám testsulyom,ugyanis szőrnyen elégedetlen vagyok magammal!
2008. jún. 17. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 50 kilónak kellene lenned, plusz-mínusz 2-3 kiló még belefér. De a neten lehet találni BMI-kalkulátort, ott lehet trükközni a súlyoddal, és megnézni, mi az ideális, és mikortól vagy túlsúlyos.
2008. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, 50kg, de belefér az 51-52 is.

mennyi a súlyod?

2008. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
46 kg. voltam egy honappal ezelott,megmeretkeztem tegnap es nagyon megijedtem,hogy hogy tudtam egy honap aladt ket kg-ot folszedni..... :( es most azthiszem hogy 48 kg de a merleg sem mert pontosan... :)) ketszer alltam ra es egyszer mutatott 50 kg-ot es egyszer 48-at,de ma megmeretkezek egy rendes merlegen....! :) Koszonom a valaszokat!!!!
2008. jún. 17. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi idősen én 163cm voltam, 47kg. Abszolút normális a súlyod, pont tökéletes! :-)
2008. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat igen normalis....de en nem latom magam csinosnak!!!! :((
2008. jún. 17. 14:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mi nők mindig elégedetlenek vagyunk...:( :) De ha az alakodnak és az egészségednek is hasznosat szeretnél tenni, minden este (legalább) 10 percet tornázz a problémás terület izmait erősítve. Ha esetleg más sportot szeretsz, az is tökéletes. Lassan fog látszani az eredmény, de ha kitartó vagy, elégedett leszel. :)
2008. jún. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!