Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszem neki miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem neki miért nem történt semmi?

Figyelt kérdés

Nem akarok kisregényt írni. Röviden volt egy srác akin úgy éreztem tetszem neki,sőt mások is észrevették. Nekem is tetszett ő.

Minden lehetősége meg volt arra hogy legalább megismerjük egymást.

És még sem történt semmi

Én meg beleőrülök mert egyfolytában ezen kattog az agyam hogy hol szúrtam el.



2018. febr. 4. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Most nem tudod megismerni? :/
2018. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lány is kezdeményezhet. nem is értem lányok miért várják hogy rá írjanak :D. és utána meg bánkódnak :(
2018. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez, érted... Lájkolgatta a képeimet, aztán a srác rám írt a suliból, és csak szimplán el kezdtünk beszélgetni, aztán elmondta, hogy szerinte milyen gyönyörű meg kedves vagyok, és aztán még azt is, hogy már kb. egy éve beszélgetni akart velem, csak félénk, én meg tök boldog voltam, mert nekem is tökre bejött (előtte nem vettem észre de hát szerettem vele beszélgetni, és jól is néz ki) , és adtam neki jeleket, oda is mentem hozzá a suliban és el is hívott találkozni, majd amikor találkoztunk volna lemondta előtte egy órával egy olyan indokkal, ami után ha nem válaszolsz a lánynak, tökre levágja, hogy lekoptattad. Mert visszaírtam neki, hogy semmi gond, és kérdeztem, hogy van-e ideje máskor és nem válaszolt, azóta nem beszéltünk. És nem értem ezt.... ő írt nekem, mondogatott ilyeneket, meg régóta akart velem beszélgetni, el is hívott. Aztán lemondja... Én mondom neked, a fiúk idióták. Persze vannak kivételek, de nagyon kevés.
2018. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem most hasonló van mint utolsónak csak fordítva xd én vagyok fiú és ő lány :D
2018. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!