Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történt? Mégsem tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? Mégsem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel elég keveset találkozunk (kb. kéthetente), mert másik városban lakik, de olyankor sokszor látom, hogy néz, szemezünk, néha rám mosolyog, köszönünk egymásnak. Mivel élőben nem igazán lett volna rá lehetőségem, írtam neki facebookon egy levelet, hogy szívesen megismerném. De nem válaszolt rá, sőt, azóta úgy látom, mintha élőben sem figyelne annyira, mint eddig. Ő 28 éves, én 21 (és nincs barátnője vagy ilyesmi). Most akkor mégsem tetszem neki? Hagyjam az egészet inkább?
2011. aug. 18. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kacérkodott ...de lehet hogy csak megijedt, mert a levelet nyomulásnak tartotta :/
2011. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

felejtsd el őt keress mást...

de te írtál rá ez milyen már.. a fiúknak kell kezdeményezni

megvan az esélye h azért nem foglalkozik veled mert rib@ncnak tart

2011. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legközelebb várd meg, míg minimálisan, de a fiú kezdeményez. utána már írogathatsz neki :)
2011. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mégis mindig azt mondják a férfiak, hogy a 21. században élünk, senkit nem zavar, ha a nő kezdeményez, inkább még örülnek is neki. Ezek szerint mégsem...
2011. aug. 18. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak játssza az agyát, mert tudja hogy jó nálad. Ezt egy lánynak soha nem szabad a fiú tudtára adni idejekorán. De még lehet hogy helyre tudod hozni azáltal, hogy nagy ívben kakkantasz a fiú fejére...
2011. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kezdeményezhetnének a nők is már!!


Én már rég ezt várom, mert eddig csak én írosgattam a lányoknak fészen is, de persze egynek sem jöttem be.


A sok visszautasításból már nagyon elegem van, hadd tudják csak meg a nők is milyen jó dolog az, ha egy nap kb. 10-en visszautasítanak, vagy válaszra sem méltatnak.


Normális hangvételű levelekről van szó, de persze kit érdekel egy rendes, jó fiú.

2011. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!