Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnöm anyja ''? ''

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominik31212 kérdése:

Barátnöm anyja ''? ''

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Csak a véleményeteket akarom kérni , a barátnömmel már egy éve együtt vagyunk és ő 78 km-re lakik , az anyja eltiltotta tölem 3 hónapra mert nem délig hanem 12:30-ra értünk haza , és ez már nem az első eset. Multkor 5 percet késtünk és egy hónapig nem találkozhattunk , most teszem le motorra a jogsit (A2) , szerintetek az változtatni fog egy kicsit a helyzetünkön ?
2018. febr. 4. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A motor veszélyes,szerintem nem fog anyucinak tetszeni a dolog :)

De te tudod :)

2018. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyukájának kicsit meg kéne tanulnia, hogy hogyan kell elengedni a kicsilányát. Remélhetőleg egyszer meg fogja érteni, ha nem akkor az már pshyológiai eset. :D
2018. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd?
2018. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyukat vidd el egy korre
2018. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Barátnöm 16 én 17 vagyok (3 hónap mulva leszek 18 ezért rakhatom már le az A2-t mielött bárki belekötne)
2018. febr. 4. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!