Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha én is meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha én is meg a barátnőm is 16 évesek vagyunk és együtt lettünk volna még most is de az anyja eltiltott tőle? Nekem meg a vallásossághoz semmi közöm sincs.

Figyelt kérdés
írtam azóta szerelmes levelet is és vittem virágot is de nem bocS sájt meg az anya! Valakinek valami jó ötlet? Az is fontos dolog itt még, hogy lelkész az anyja és nagyon vallásos.

#barátnő #szerelem #Vallásos anya
2016. máj. 12. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez bukta :/ sajnálom.
2016. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyébként mit kéne megbocsájtania?


Első voltam.

2016. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki a faszt érdekel az anyja ? Nehogymár megtiltsa a 16 éves lányának, hogy kivel találkozzon és kivel nem... Könyörgöm nem 3 éves már... Hát ez vicc. Te meg ne szórakozz, mondd meg a csajnak, hogy álljon a sarkára, 16 évesen már nem foghatják pórázra nagyon..
2016. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igenis megtilthatja egy 16 éves lánynak... :) Nem ő keresi a kenyeret, nem ő ruháztatja, stb. A szülő egészen addig neveli, illetve szabályokat hoz a gyermek felett amíg az önállóan, saját magát ellátni nem tudja. Mit gondoltok már? Az a gond a mai társadalomban, hogy 10. életév felett a gyerekek már azt hiszik hogy bármit megtehetnek. Mindent megkapnak, mégsem elég nekik semmi, soha. Jó, nem szabad általánosítani, de a legtöbb esetben így van. Nem hinném, hogy az édesanyja ok nélkül nem engedi hogy találkozzatok, pláne lelkészként lehet némi emberismerete és tudja, hogy a lányának mi lenne való és mi nem.
2016. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de valami ötlet? ,hogy mivel lehetne meghatni?
2016. máj. 13. 22:31
 6/6 anonim válasza:
A muternál is teperni kell, nem csak a lánynál! Legalábbis nekem mindig bevált. Az utolsónál nagyon is 😁
2022. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!