Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány bevallja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány bevallja nektek, hogy tetszetek neki, de ti ezt nem viszonozzátok, akkor utána hogy viselkedtek a lánnyal, ha minden nap látjátok? Kerülitek vagy csak úgy önbizalomnövelés miatt is nézegetitek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik nem fogom nézegetni , inkább semleges nem fogok haragudni sem rá... ugyanúgy bánok vele ahogy azelött, szerintem ez a helyes.
2018. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és tegyük hozzá, hogy nem voltatok beszélőviszonyban, csak látásból ismertétek egymást.
2018. febr. 5. 18:40
 3/6 anonim válasza:
Te, kedves kérdező, a fiú vagy, vagy a lány?
2018. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17/L, ez lemaradt. Szóval én a lány vagyok. :D
2018. febr. 5. 20:14
 5/6 anonim válasza:

Szerintem egy fiú ne úgy próbálja "növelni az önbizalmát" hogy nézegeti azt a lányt, akit nemrég visszautasított, ez egy nagyon szemét dolog. A lány minden bizonnyal el akarja felejteni őt, ő meg azzal, hogy nézi, lehet még tartja benne a reményt, és beleéli magát hogy esetleg a srác meggondolta magát.

Ha visszautasítottad = nem tetszik, akkor nem kell nézegetni, ugyanakkor elkerülni sem, egyszerűen viselkedj vele úgy, mint egy olyan emberrel, aki nem tetszik neked, ennyi...

Ha meg mégis nézegetni van kedve az illetőnek, akkor meg gondolkodjon el rajta, hogy biztos-e benne hogy nem tetszik neki a lány, gyakran előfordul, hogy azáltal hogy tudod hogy bejössz a másiknak, elkezded te is meglátni a jó tulajdonságait vagy rájössz hogy nem is olyan rossz az illető, és akkor hirtelen mégis viszonzott lesz a dolog.. de azt meg meg kell beszélni, és akkor senki nem húzza senki agyát feleslegesen...


Szóval én ha biztos vagyok benne, hogy nem viszonzom, mert nem jön be egyáltalán, akkor nem nézegetem, de nem is kerülöm el nagyívbe, egyszerűen nem foglalkozok vele.

De volt már rá példa, hogy utólag mégis megtetszett a lány, és akkor én is nézegettem, meg mindig a közelében akartam lenni, mert azt akartam hogy észrevegye hogy meggondoltam magam, csak azt sajnálom, hogy sosem beszéltem ezt meg vele, hanem egyszerűen végignéztem, ahogy életem nagy lehetősége elmegy mellettem :')

2018. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lililili16 ***** válasza:

Én nyáron mondtam el egy fiúnak mit érzek és elutasított.Azt mondta maradhatunk barátok,de úgy gondoltam sokkal könnyebb lesz ha nem beszélünk többé.Ezután bonyolult lett minden, összejött egy barátnőmmel emiatt persze haragudtam rá nagyon majd 1 hét után miattam szakítottak.A fiú tiszta szívéből gyűlölt hallani sem akart rólam de aztán jött a szeptember és a suli.Abban egyeztünk meg végül hogy köszönőviszonyban leszünk de ez se volt már.Nem hogy nem nézett rám de ha esetleg muszáj volt akkor is a lehető legcsúnyábban beszélt mikor a közelemben volt.Így fél év elteltével is ugyanez a helyzet úgyhogy nem hinném hogy elutasítás után direkt megnézne a fiú.

16/L

2018. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!