Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-18 éves lányok, mi az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 éves lányok, mi az a hajviselet ami a leginkább tetszik az idősebb pasikon? Illetve milyen pasi tetszik, ha láttok valakit aki nagyon ott van megfordultok-e utána? Jelzitek felé ha szeretnétek tőle valamit, ha igen hogyan stb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az idősebb pasikért jobban érdeklődtök, meg persze nyilván a saját korosztályotok sem hagy hidegen jobb esetben, de vegyük most például a 20-25 éves pasikat/férfiakat(kinek hogy tetszik).

Mi az amit a leginkább szerettek egy pasin, VAGY ez nem hajfüggő, hanem egyénfüggő, kinek mi áll jól, esetleg az is számít mennyire "jóképű" "tetszetős" pasiról/férfiról van szó, mi az ami leginkább megfog benne.

Tehát haj, öltözködés, szimplán az arca stb.

Nem akarok bunkó lenni, de nem szeretném ha valamelyikőtök azt írná, hogy a külső nem minden egyéb dolgok ugye, igaz kevés önmagában, HA komoly kapcsolatról van szó, de az első benyomás a döntő, a megjelenés ugye.

Azt még tudni szeretném, hogy ha láttok egy pasit (nem akarok 10-es skálán pontozni) de egy nagyon jóképű pasit, mi a reakciótok, mosolyogtok-e többet rá mint általában, szégyenlősek vagytok-e a közelében, nem mertek ránézni, sokat nézitek-e, tehát ilyenekre gondolok legfőképp.


Aki elolvasta annak előre is köszi.



2017. nov. 28. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

.

(Most novesztek hajat,kivancsi vagyok enis xdd)

2017. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet nem a hajkérdéssel kellett volna kezdenem
2017. nov. 28. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Nekem a hosszú hajú rocker fiúk nagyon bejönnek, de nyilván köztük is akad olyan, aki nem az esetem. Ez tényleg egyénfüggő, ahhoz látnom kell az adott embert, hogy eldöntsem, mennyire szimpatikus a megjelenése alapján. Soha nem szerettem általánosságban beszélni, mert mindig lesznek kivételek, de azért itt van pár kép, hogy valamennyire el tudd képzelni, mire is gondolok pontosan:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ők szerintem baromi sármosak! :D Na, de rátérve a többi kérdésre, én többnyire meg szoktam nézni azokat, akik szerintem helyesek, de sosem feltűnően. Legalábbis, én próbálom nem kellemetlen helyzetbe hozni a másikat azzal, hogy kocsányon lógó szemekkel bámulom a kinézete miatt. Néha előfordul, hogy tovább nézegetem a megszokottnál, de az csak a számomra tényleg nagyon vonzó egyedeknél történik meg. :D Jelezni általában mosolygással, illetve szemezéssel szoktam, de az előbbit csak akkor van bátorságom meglépni, ha rajta is látom az érdeklődés kisebb jeleit.


Azt hiszem, hogy körülbelül ennyi.

Remélem, hogy használható választ tudtam adni. :D

2017. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Pfúú.. Hajviselet kb mindegy, 2 kikötésem van: hosszú legyen és ne legyen "bu.isan" oldalra csapva. Leges-legjobb a hosszú gyönyörű színes haj.

Akik után megfordulok:

-Ázsiaiak (tök mindegy milyen, még lányok után is)

-nagyon cuki, kisfiús fiúk C:

-Hosszú hajú és/vagy egyedi fiúk

-akik a legjobban megfognak azok a magas, vékony, hosszú szövet kabátban lévő, kicsit furcsa, flegma, elegánsan kinéző misztikus fiúk...(vagy csak simán "misztikus") van hogy hetekig jár egy olyan fiú a fejemben akit kb 3 másodpercig láttam..

ennyi lenne.

2017. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
85%
Nekem egyértelműen az elegáns stílus tetszik, hajviselet szempontjából pedig az előttem szólók ellentéte: mindenképp rövid és ápolt.:) 17
2017. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azt még kihagytam, hogy ha tetszik akkor többet nézem!:) előző
2017. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fruzs33 ***** válasza:

Mindenképp rövid,szőke vagy barna haj.Barna,zöld,vagy kék szem.

Tőlem idősebb,vagy velem egykorú.

Az a lényeg,hogy valami megfogjon benne,főleg a személyisége.

Legutóbb a buszon néztem egy barna szemű,barna hajú srácot.Szerintem velem egykorú volt,de egy kicsit kínos is,mert néha észrevette,hogy nézem.De van barátnője,meg nekem is barátom,így felejtős lett a téma.Amúgy azt is szeretem,ha egy fiú felállítja zselével a haját.Ha eléggé bátor vagyok,akkor megvárom,hogy lépjen,és igent mondok neki.Így volt fél évvel ezelőtt is

2017. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fruzs33 ***** válasza:
17/L
2017. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!