Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom még mindig elengedni? Mit csináljak? Beleőrülök ebbe.

Figyelt kérdés
Már 6 hónapja szakított velem a volt barátom,másfél évig voltunk együtt.Ő már teljesen túl van rajtam de én nem tudom elengedni.Nem volt a legtökéletesebb a kapcsolatunk de én soha nem akartam,hogy vége legyen.Ő egy olyan fiú,aki kevés embernek mutatja meg hogy milyen is belül és talán ez az amit a legjobban nem akarok,hogy egy másik lánynak nyíljon meg úgy mint nekem és hogy egy másik lányt szeressen.Nagyon nehéz az is hogy minden nap látom.Nem értem hogy mi van velem és hogy legalább csak egy kicsit miért nem változnak az érzéseim iránta.Egyáltalán nem érdemelné meg hogy ilyen szomorú legyek miatta.Egyedül a szívem nem tudja elengedni.Semmit nem segített eddig az idő... 19/L

2018. febr. 7. 21:50
 1/1 anonim válasza:
Tudom milyen erzes, nagyon is. De kell meg majd egy kis ido es majd jobb lesz. Hiaba ragodsz rajta nem fog 1rol a 2re megváltozni.Tudom, hogy nem telik el ugy nap h nem ra gondolnal, h nem jutnanak eszedbe a kozos pillanatok, jok, rosszak. Aztutan majd ra josz, h ennek igy kellett lennie, es lehet h az emlékek miatt kotodsz csak hozza. Lesz majd valaki mas aki el tudja veled feledtetni ot. Addig sajnos nem tudsz mit csinalani, csak ne magadat okold mindenért, 2 ember kell mindenhez. Szoval, tolsd az idod úgy, hogy ne legyen okod bánkódni miatta. Ha meg netan ujra ossze jonnetek,..... akkor ne ess ugyan ebbe a hibaba. Nyugi, majd jobb lesz, lehet h ma, holnap, vagy par het utan, de majd megvaltozik minden. Drukkolok h jol sikeruljenek a dolgok :)
2018. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!