Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Becsapott, de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urialma kérdése:

Becsapott, de nem tudom elengedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel kapcsolatom volt. A fájdalmas szakítás után egy hónappal kezdtünk el újra beszélgetni. Kiderült, hogy igazából csak fogadásból járt velem. Nagyon dühös voltam rá, ezért miután elmondta, két hónapig nem beszéltünk egymással. Nekem a nélküle töltött napok/hetek igazi kínszenvedés volt, nagyon hiányzott. A két hónap után találkoztunk az utcán, nagyon örültem neki, nem foglalkoztam azzal, hogy becsapott. Újból beszélgetni kezdtünk, nagyon sokat beszélgetünk. Nagyon úgy tűnt, mintha baromira bántaná őt az, hogy engem becsapott. Egyszer közös programot is szerveztünk. Ő a barátnőjével jött, így hárman voltunk. Egyszer a barátnője elkellett menjen 5 percre, így kettesben voltam a lánnyal. Nagyon szerelmes vagyok belé, ezért közeledtem hozzá, és megakartam csókolni, de ő mélyen a szemembe nézett és elment, majd zokogni láttam. Ez egy hete történt. Azóta nem beszéltünk, de ez nekem nagyon fáj. Nem tudom elengedni, de eldönteni se tudom, hogy szeret-e. Én őt nagyon szeretem. Kérlek... segítsetek. Mit tegyek?

2017. nov. 20. 22:18
 1/3 anonim válasza:
86%
Viccböl nem járnak egymással az emberek , ha még is akkor látszik az illetőn hogy komolytalan. Az hogy látszót rajta hogy megbánta az arra ad okot hogy lehet hogy voltak érzéseid irántad csak nem volt magában biztos , föleg ha elsírta magát az szerintem ugyan azt jelenti. Szerintem hivd el és komoly módon beszélj vele , vagy talán ismerkedj meg a barátnőjével és kérdezd felőle. A legjobban arra hogy szeret-e úgy tudsz rájönni hogy egyszerűen nem keresed , ha eddig írtál neki nem írsz , nem válaszolsz , ne állj vele le beszélni ha keresni fog akkor szeret ha nem ez van.
2017. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha becsapott és nem szeretett nem érdemli meg hogy bárhová elmenj vele és hogy gondolkozz rajta. Ha megbánta volna az egészet és bocsánatot kért volna talán egy kicsit más lenne a helyzet, de ez így sehogy sem oké. Lépj tovább, ne pazarolj rá időt! Annyi másik lány van még a világon, biztos találsz valakit;)) 17/L
2017. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja tanuljon a taknyo....*⛪Keresztény komment⛪* Szerintem nem szabadna befogadnod őt hoszabb kapcsolatra csak húzz...akarom mondani próbálgasd amíg lehet nem kell őt ahoz szeretni.. Majd rá jössz, hogy ilyen az újabb generáció és könnyen fog majd menni. 😇
2017. dec. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!