Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha cikinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha cikinek érzem azt, hogy óvszert vegyek, de szeretnék feküdni a barátnőmmel (és Ő is velem)?

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat várok! Előre is köszi. 15/f

2018. febr. 11. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el én is cikinek éreztem amikor először vettem( ezzel kb mindenki igy van) pedig nincs benne semmi gáz Gondolj arra mennyire jó lesz utána
2018. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"...de szeretnék *le feküdni a barátnőmmel..."

Bocsi rosszul írtam

2018. febr. 11. 19:34
 3/12 A kérdező kommentje:
Leírom minthogy mindenki ezt kérdezte sose:a lány is 15 mint én.
2018. febr. 11. 19:35
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát semmit sem tudsz csinálni, mert magától nem lesz nálad, muszáj megvedd. Ha esetleg van nagyon jó fiú ismerősöd, aki már vett, akkor megkérhetnéd, hogy vegye meg ő, de az biztos cikibb lesz neked is. Én azt ajánlom, hogy nyugodtan vedd, meg, mert senkit nem fog érdekelni(főleg nem az elárusítót), menj egy olyan üzletbe, ahol kevesebben vannak, vagy vegyél több mindent, amik közé berakod, így nem látszik, és majd gyorsan elrakod, miután behúzta az elárusító.:)
2018. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Még gicsi vagy hozzá! Inkább kérj közönség segítséget.
2018. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy Tescóba és az automata pénztárnál fizetsz! Senki nem fog cikizni!
2018. febr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy mi ebben a ciki? Ezen mi a szégyellni való? Sosem értettem... A
2018. febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Letticaaa válasza:
100%

Èn lany vagyok de ha a baratom epp gyakorlaton volt vagy suliba en meg bevasarolni meg en is vettem ovszert

Egyszeruen senkit nem erdekelt mert szerintem rajtam is latszott hogy termeszetes dolog pont ugyan olyan mint mikor baratomat hivtam fel hogy ha atjon vegyen mar egy doboz tampont mert megfog jonni es vett.... Szoval nem ertem a termeszetes dolgokat mert szegyenlik az emberek... Terhessegi tesztet 15 evesen meg cikibb lesz venni

18L

2018. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt gondolj arra, hogy nagyon 17 éves lány és fiú élelmiszerboltban diákmunkázik (ergo tampont, óvszert is áraz, pakol, lehúz a pénztárnál).

Másrészt ha mégis szégyenled, majd megszokod, addig is átmenetileg -hogy én is adja kegy újabb tippet- megejthetsz online rendelést is, utánvéttel (a postás úgy sem tudja, mi van a csomagban).

2018. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
...és gondolj arra, hogy nőgyógyhoz járni kellemetlenebb, minden életkorban, tiniként is. Te ezt örökre megúsztad.
2018. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!