Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon le akarok feküdni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon le akarok feküdni a barátnőmmel de már a gondolattól is elélvezek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hete vagyunk még csak együtt hivatalosan, már ő sem szűz és én sem. Neki és és nekem is csak egy kapcsolatunk volt eddig mindkettő komoly, úgyhogy nekem még nem volt dolgom más lánnyal a volt barátnőmön kívül. Ott a vége felé már nem nagyon élveztem mert úgy igazán nem kívántam már a lányt és nagyon ki vagyok már éhezve. És az új lány sokkal gyönyörűbb mint az exem és teljesen más vele lenni, annyira felizgat. Ma is amikor hazaértem és fantáziálgattam róla, hogy lefekszem vele kábé 2 perc után elélveztem úgy hogy hozzá se nyúltam a farkamhoz. Csomószor van olyan mikor smárolunk vagy valami, hogy érzem az alhasamban, hogy úr isten mindjárt elmegyek. Nagyon kínos és félek, hogy ez lesz vele is kábé mintha újra szűz lennék. SŐT! Ott egyáltalán nem volt ilyen érzésem nem is mentem el az elsőnél. Most is felizgultam, hogy ezt írom.

Iszonyatosan kívánom a barátnőmet, ölni tudnék érte annyira szeretem :( De nem akarok csalódást okozni neki. Még gimisek vagyunk mindketten 18 évesek.

Ilyenkor mit csináljak?


2017. febr. 15. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Köss rá csomót!
2017. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
találkozás előtt kivered.
2017. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp várj míg ő is akarja...mondd neki ha felkészült, akkor nyugodtan kezdeményezzen.


Az elélvezéssel nem tudsz nagyon mit csinálni :) idővel csökkenni fog, kicsit maszturbálj többet, én páromnak is úgy csökkent; de 3éve vagyunk együtt, néha mége nekivsem megy 10 percnél tovább a visszatartás. :)

2017. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!