Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy akkor kezdek el vonzodni valakihez, amikor mar o semmibe vesz engem?

Figyelt kérdés
Az elejen nagyon kellettem neki,de akkor nekem nem kellett most nekem kell de nincs sehol.. :(

2018. febr. 12. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Így jártál.
2018. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hat , ilyen az aki sokaig jatsza az elerhetetlent !
2018. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lepontozhatsz kérdező, akkor is megérdemled, gondolom lány vagy, elérhetetlen kell nektek csak.
2018. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonloan jartam en is😅👋🏻
2018. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
En pont most jutottam el erre a szintre egy lannyal, bar pont forditva. Az elejen totalisan bele voltam zugva (meg most is), minden nap irtam stb., de nem becsulte, hivtam ide oda, semmibe se vette kb. Miota nem foglalkozom vele, azota meg o teper, de mar csak azert is fajditom a szivet,ott ahol tudom, tegnap is megmondtam massal voltam nem erdekel mar engem, de o igy meg ugy megbocsajtja, kapjatok be megerdemlitek. Ott fogom mostantol atbaszni a noket ahol lehet, na peace..
2018. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert mindig arra van szükségünk, amit nem kaphatunk meg, szerintem már mindenkivel volt ilyen, és ez valamennyire normális, de emiatt sokszor lehet rosszul járni, meg kell tanulni örülni annak,ami van:)) 18/L
2018. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vonzódsz hozzá, vagy csak a figyelme hiányzik?
2018. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Beleszerettem. :/
2018. febr. 13. 10:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor huzzad meg a hurt picit es amikor elerted a csucs pontot akkor hagyjad hadd essen a karjaidba ..
2018. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!