Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdek vonzódni valakihe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdek vonzódni valakihez, ha rendes hozzám?

Figyelt kérdés

Nincs szeretethiányom, amugy se nagyon keresem a társaságot.


Mégis ha valaki (ellenkező nemű) ok nélkül kedves hozzám, akkor elkezdek hozzá vonzódni kicsit, holott nem tetszik, és alapból észre se vettem volna.


Ez tini korom óta így van.


Mi lehet az oka?

N


2017. dec. 1. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

A vonzalom az egy tudat alatti dolog, így még ha "logikusan" első tikkre rondának is mondanád, de mégis elkezded megkedvelni, mert olyan a személyisége.

Mondjuk az a szeretethiányosoknál lehet gyakoribb, vagy aki nem kapott elég figyelmet a másik nemtől, így minden apró morzsáért már epekedik. De még ha nincs is ez ahogy a kérdésben is írtad, akkor is lehet így :)

2017. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mi lehet az oka, ez egy nagyon ritka, ámde értékes tulajdonság. Valóságos kincs vagy! :-)
2017. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Kettes: haha
2017. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
#3 Nahát, két igazgyöngy egy kérdésben! :-)
2017. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mernélek feleségül venni titeket az biztos. :D Elejtetek valamit az utcán, egy csöves vissza adja nektek és már húzod is le a gyűrűt. :D


Lehet egy bizonyos fajtája a szeretetnek hiányzik neked!

2017. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez tök ugyanígy van velem is.

Akit amúgy észre se vennék párszor kedves, humoros velem és elkezdek férfiként tekinteni rá.

Aztán ez egyébként sose tart sokáig.

2017. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez akkor korrekt ha egy arc kedveskedik neked mert belédzúgot tök jó hogy 'vonzódsz' hozzá persze csak egy szinten de ha nem vagy koorekt vele azaz -nem tetszel észre sem vettelek volna- diplomatikusan előadva akkor szerinte nem vagy korrekt.


Sokkal jobban fáj egy embernek a kegyes hazugság mint az őszinteség

2017. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ara gondolok, amikor simán kedves, nem arra, amikor belémesett, és látványosan udvarol.
2017. dec. 1. 20:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nálam is mindig így volt. Viszont ki tudtam szűrni azokat, akik valóban kedvesek voltak, és azokat, akik csak egy dugásért nyáladzottak. Mert írtó nagy a különbség köztük.

Én úgy gondolom, hogy nem magához a férfihez vonzódtam, hanem a kedvességhez, amit tőle kaptam. Mai ésszel így gondolom, akkor rögtön "szerelmes" lettem.

2017. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hiányoznak az életedből a pozitív megerősítések,így folyton igazolást keresel tudat alatt,hogy igen,te egy jó,szerethető,értékes csaj vagy.Sokáig én is így voltam.Mióta alakul egy kapcsolatom,azóta erősödött az önbizalmam is,nem veszek készpénznek minden kedvességet.Sokan csak egy kis dugást remélve kedveskednek,vannak,akik érdekből,és aki komolyan gondolja,az meg úgyis a társad akar lenni.Szóval szűrd ki jobban,kinek mik a szándékai!
2017. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!