Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a srác?

Figyelt kérdés

Először is, ne haragudjatok, hogy van amelyik ékezet nincs kiírva. Sz@rakodik a laptopom:D

Az a helyzet, hogy van egy fiu a suliban akivel az elmult egy honap alatt nagyon joban lettünk. És lehet, hogy érzek iránta valamit, ami több mint barátság, de most nem ez a lényeg. Hanem az, hogy mostanában nagyon fura/zavarbaejtő dolgokat mond és tesz. Például beszélgetünk egy társaságban, és ha mellettem van, akkor van amikor ráteszi a kezét a derekamra. Ha meglát, azonnal elmosolyodik, még akkor is, ha szemlátomást rossz kedve van. A hétvégén voltunk egy buliban, amit a suli rendezett (egész pontosan szülői munkaközösségi bál), ahol fel kellett lépnünk, majd utána ott maradtunk táncolni (meg egy kicsit inni). Ha már bál, akkor természetesen szép ruha. rajtam egy fekete testhez állo, térd alá érő ruha volt fekete magassarkuval. Amikor a srác meglátott, füttyentett egyet és mindenki szeme láttára/füle hallatára odakiabált nekem hogy "hű de szexi vagy!". Én meg nem tudtam hirtelen, hogy mit reagáljak, ugyhogy rákacsintottam... Később, amikor a társaságunk a táncparketten volt, és körben táncoltunk, egy csomoszor találkozott a tekintetünk, illetve valahogy ugy helyezkedett táncolás közben, hogy egyszer csak azt vettem észre hogy mellettem van.. Illetve egy csomot táncoltunk együtt, rengetegszer hívott be a kör belsejébe hogy a többiek ránk figyeljenek, meg ilyenek.. nagyon furcsa volt.

Ugyanezen az estén fent az emeleten, ahol az öltözők voltak, a társaság háromnegyede kicsit be volt csiccsentve, beleértve ezt a fiut is, és így ültünk le extrém felelsz vagy merszezni. A srácnak (akit most nevezzünk Olinak) az volt a feladata, hogy smároljon le valakit az ellenkező nemből, és Oli egyből felállt, és elindult felém. Persze én rákiáltottam, hogy "Az egyszer ziher, hogy engem nem smárolsz le!", ezért röhögve visszaült a helyére, és mást nem is volt hajlando megcsokolni.. Később, kb hajnali egy körül, amikor már hazamentünk (én a barátnőmnél aludtam) rám írt hogy minden oké-e. Eleve ez is furcsa volt rám írt, mert nem szokott. Kicsit beszélgettünk, és megkérdeztem tőle, hogy élvezte-e a bulit, és ő azt mondtahogy nem volt rossz és hogy "nagyon kis édes voltál"... A nevemre is szokta mondani, hogy nagyon aranyos, illetve akkor is, amikor valami miatt hisztizek. Ő minidg csak nevet és azt hajtogatja, hogy milyen cuki vagyok amikor mérges vagyok.. nem értem. Fiuk, ti kikre szoktatok ilyen megjegyzéseket tenni, és így viselkedni velük? Lányok, veletek már volt hasonlo?

Köszönöm szépen, ha vetted a fáradtságot és végigolvastad ezt:) Még inkább köszönöm, ha válaszolsz is!:)

15L



2018. febr. 13. 13:23
 1/2 anonim válasza:

Itt csak egyetlen egy válasz van: Tetszel neki

És erre már te magad is rájöttél miközben a kérdést írtad. Gondolj a körülötted levő fiúkra vagy osztálytársakra és "Olira" és az ő viselkedésére. Ugye hogy van valami különleges benne? Nem átlagos a viselkedése



Véleményem szerint, tetszel neki másképp nem érdeklődne irántad nem akarna megcsókolni, megérinteni..igazi sulis szerelem.

Hasonló volt velem is de aztán megtudtam hogy barátnője van és inkább hagytam nem akartam feszkót, de mai napig össze szorul a gyomrom ha meglátom őt :))


Ha neked is tetszik "Oli" akkor hajrá ne vesztegesd az időt add tudatára hogy te magad is érdeklődsz iránta.Apró jelekkel, beszélgessetek többet, viszonozd a közelségét stb.

Egy probát megér, nem?


17/l

2018. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akar téged ...ennyi.
2018. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!