Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kelthetném fel egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kelthetném fel egy idősebb fiú figyelmét?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a fiú, akiért odavagyok 18. A korosztályom egyáltalán nem vonz, ez a fiú viszont már hónapok óta foglalkoztat. Tudom, tudom, másokat vár egy korabeli egy kapcsolatban. Bevallom, mondhattok rám akármit, de azt hiszem nem lenne ellenemre lefeküdni valakivel, ha már járunk egy ideje. Tisztában vagyok azzal, hogyha sikerülne összejönnöm vele, akkor ő ezt már szeretné, szóval nem hisztiznék, elvégre én akarok egy 18 évessel járni. A problémám nem is igazán a megszólítás lenne, azt valahogy csak megoldom, hanem az hogy elérjem, hogy ne a kislányt lássa bennem, hanem tudjon velem elképzelni egy párkapcsolatot. Viszont ha kivágott felsőkben meg ilyesmikben járok, azzal ugye inkább csak ribibenyomást keltenék, viszont sajnos testileg nem érek fel a vele egyidős lányokhoz, hogy a szimpla megjelenésem elég legyen. Mit tudnék tenni, 18 körüli fiúk válaszának örülnék legjobban. Igen, hát egy kicsit béna lett a megfogalmázásom, de azt hiszem a lényeg érthető.
2018. febr. 13. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Írj rá, és mond meg neki, hogy szimpatikus a számodra.


Ha kölcsönös.. nyitni fog feléd.


25/F

2018. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az én érdeklődésem már fel is keltetted bár dupla 19 vagyok.Az nem jó?
2018. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Írj
2018. febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!