Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan találkozzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan találkozzak vele újra?

Figyelt kérdés
Ez egy eléggé hosszú story lenne, de röviden annyi, hogy még szeptemberben a tinderen keresztül találkoztam egy sráccal, akivel nagyon jól éreztem magam, de valami hülye indok miatt azt mondtam, hogy legyünk barátok inkább. Ő benne volt, de ahányszor beszéltünk utána tett utalásokat, hogy nagyon örülne ha meggondolnám magam. Valamikor novemberbe történt egy személyes komoly probléma ami miatt töröltem a tnder profilom(másokkal egyébként nem találkoztam), és azóta eléggé erősen megbántam, hogy nemet mondtam neki és megpróbáltam már szinte mindent, hogy neten megtaláljam, de szerintem nincs facebook-ja vagy instagram-ja. Gondoltam rá, még decemberbe, hogy elmegyek a lakásához, mert jártam nála, de akkor megint bejött egy személyes tragédia, ami akkor teljesen lekötött. És most itt tartok februárba, hogy nem tudom hogyan beszélhetnék vele újra, mert úgy érzem ennyi idő után beállítani nála...nem tudom. Szerintetek mit csináljak? 20L
2018. febr. 13. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy levelet, ha tudod, hogy hol lakik. Dobd be a postaládájába és írd le neki az elérhetőségedet is.
2018. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, mint az előttem író. Ha tudod hol lakik, akkor dobj be egy levelet a postaládába.:)

20/L

2018. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, csak az a baj, hogy a "lakása" konkrétan egy cég lakása ahol többen laknak, így egy kicsit félek...
2018. febr. 13. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha az ő nevére címezed, akkor más csak nem nézi meg. Szerintem egy próbát megér.

Kettes válaszoló vagyok.

2018. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek rendben van, hogy így hónapokkal később keresem meg? Leginkább ezt érzem bajnak :(
2018. febr. 13. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít még ez a pár hónap. Én a srác helyében értékelném az igyekezetedet. (Első válaszoló vagyok.)
2018. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, elviszem neki a levelet a héten. Nagyon köszönöm, hogy segítettetek :)
2018. febr. 13. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!