Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, találkozzak vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, találkozzak vele vagy ne? Fogok tudni rá valaha barátként nézni?

Figyelt kérdés

A barátommal már több mint fél éve szakítottunk... nem velünk volt a gond, csak egyszerűen úgy hozta a sors. Neki máshol van az élete és máshová tartozik mások az álmai. Nekem is. Első dolog ott kezdődik h ő német én meg magyar. Tulajdon képen ez lett volna a legkevesebb probléma. A családtagjaink sem jöttek volna jól ki egymással, az ő családja nagyon vallásos... az enyém ateisták stb... Szóval elég kiszámíthatatlan volt a helyzetünk, szóval igazából én döntöttem úgy h legyen vége mert nem bírtam a sok ígérgetést a találkozókról... a munkája miatt nem tudott jönni...stb. Viszont megígértem neki h minden képen barátok fogunk maradni, mert tényleg nem ismerek más olyan jólelkű kedves embert mint ő, és egyben barátként is mindig ott volt nekem.:) Viszont kértem tőle egy kis időt h ne tartsuk a kapcsolatot egy ideig, h "eltudjam felejteni" ezt..mert szükségem volt rá. Szval ez már több mint fél éve volt, nem is beszéltünk. Viszont ma rám írt h a munkája miatt Budapestre fog utazni hamarosan, meg h reméli h jobban vagyok és h nagyon sokat gondolt rám. Az a baj h rájöttem h én még mindig képtelen vagyok barátként írogatni vele. Már nem vagyok szerelmes... csak egyszerűen nem megy, az emlékek miatt. Viszont úgy érzem h ő meg képtelen elengedni. Úgy gondolta szerintem h majd ugyan az lesz mint régen, h egész nap skypolunk meg írogatunk... de nekem ez nem fér bele "a barátság kategóriába". Szerintem a baj az h képtelen elengedni csak egyszerűen bele törődött h vége és barátként próbál hozzám ragaszkodni, valami olyan féle kapcsolatban ami több mint barát de kevesebb mint kapcsolat. És ez így nagyon rossz. Nagyon sokat gondolkoztam h mit tegyek, mikor ír nekem, mindig válaszolok, nem akarok bunkó lenni. Főleg vele nem. Mikor fogom túl tenni magam ezen? Valaha tudok úgy viszonyulni hozzá mint egy jó baráthoz? Azt sem tudom h neki hogy segíthetnék. Hogy tehetnénk magunkat túl ezen az egészen? Végre úgy éreztem h fél év eltelt és kicsit jobban vagyok, de ezzel h rám írt rájöttem h nagyon nem vagyok túl a dolgon:(. Az a baj h tényleg nem mi tehetünk arról h így alakult. Soha nem vesztünk össze másfél év alatt... egyszer sem. Nagyon hiányzik túl sok közös élményünk volt és mindig mellettem állt, de tényleg túl akarok lépni rajta és én már ezt eldöntöttem. Szerintetek találkozzak vele ha Budapestre jön? Aki volt hasonló cipőben sikerült megtartani a "barátságot" vagy teljesen megszakítottátok a kapcsolatot?


Ő 20 én 17



2017. febr. 17. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
El akarod felejteni, de gondolkozol, hogy találkozz-e vele?
2017. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen gondolkozok.. hiszen szeretne h baratok maradjunk. Az a baj h keptelen vagyok teljesen elfelejteni! Fel ev telt el es egyszeruen nem megy. Es ez borzalmas. Komolyan barcsak haraggal valtunk volna el.. vagy megcsalt volna vagy mit tom en

. De ennel rosszabb nincs:(

2017. febr. 17. 22:38
 3/7 anonim válasza:
Szerintem talalkozz vele! :)
2017. febr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem a baj az h képtelen elengedni csak egyszerűen bele törődött h vége és barátként próbál hozzám ragaszkodni, "

Te is ugyanezt csinálod. Nem veszed észre?

Minek akarsz vele találkozni? Zárd ki az életedből. Ennek a semmilyen kapcsolatnak nincs értelme. Ez a közes állapot mire jó? Arra,hogy soha ne tudj kilépni érzelmileg az egészből és ez megakadályozza azt,hogy a jövőben találj magadnak normális párkapcsolatot.


Ha túl akarsz lépni rajta, akkor NE találkozz vele! A kettő kizárja egymást...Egyszerűen közöld vele, hogy nem akarsz vele többet beszélgetni. Nem kell mindig az embereket a végtelenségig kímélni. 20 éves férfi, ne kezeld kislányként, előbb-utóbb elfogadja a dolgokat és kész.

2017. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolso valasz ado:lehet h igazad van

. Sokszor en is igy gondolkoztam... csak nem vagyok kepes megbantani :(

2017. febr. 19. 07:56
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadó: sikerült megtettem, megmondtam h hagyjon békén, és letiltottam. remélem előbb utóbb ő is tovább lép.
2017. febr. 19. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: Ugyes vagy. Erős vagy! Meglásd sokkal jobb lesz így,hogy megtetted 😊 Légy erős továbbra is és ne vedd fel vele többet a kapcsolatot.

Örülök,hogy segítettem.

Utolsó válaszoló voltam.

2017. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!