Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar a súlykülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar a súlykülönbség?

Figyelt kérdés

Szóval én egy elég nagydarab lány vagyok és az egyik osztálytársam aki viszont tényleg az a tipikus csontváz (nem sértés) bókolgat simogat ölelget puszilgat és elég sok utalást tesz arra hogy kéne lenni köztünk valaminek. Én viszont mindig olyan szarul érzem magam hogy a bálnatestemet öleli át miközben ő olyan vékony. És elképzelve hogy együtt vagyunk nagyon zavar ez a tény.


Én 177cm 117 kg lány

Ő kb 193 cm és nem tudnám megtippelni hogy hány kg.



2018. febr. 15. 21:03
 1/9 RRR ***** válasza:
76%

ha téged zavar,nincs miről beszélni


amúgy,miért törődsz mások véleményével?

2018. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert önbizalomhiányos vagyok és a negatív kritika/ sértések nagyon megmaradnak bennem de a pozitívat meg nem tudom elfogadni mert úgy érzem hogy hazudnak azért hogy jobban érezzem magam
2018. febr. 15. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez olyan szép hogy elfogad olyannak amilyen éppen vagy, attól vagy az aki vagy.

Szerinted nem lehet szeretni a belső értékeket, szokásokat...pl: ahogy bujsz hoza, beszélsz, mosoly... fogad el öt, ő már megtette.

Kérdezd meg tőle hogx mit szeret benned?

2018. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
24%
Ha nagyon zavar egyszerű megoldas lefogysz és ennyi
2018. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
88%

Izlések és pofonok...

Én 198cm 155kg férfi vagyok és a gebe "kislányos" nők jönnek be!

A te szitudban, a srácnak a molett csajok jönnek be...

37/F

2018. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%
Én teljes mértékben megértelek. Ha gondolod írj privit. Hasonló helyzetben vagyok én is.
2018. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen,hiába mondják hogy ne zavarjon,mindig zavarni fog.Nagyobbak közt nézelődj,ott nem fog zavarni.
2018. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
92%
Ettol vagyok ki. Pont most beszelgettem egy lannyal hasonlo helyzet. Kicsit husisabb, en 13 ev aktiv sport utan kicsit sportos alak es megmagyarazza, hogy en nekem miert nem johet be o. Hat a jo Isten aldjon meg titeket lanyok. Fejezzetek mar be ezt az onkepzavart es fogadjatok el ugy magatokat ahogy vagytok. Lehet edzeni/fejlodni stb de szeressetek magatok. Jobb lesz a kisugarzasotok is ergo hamarabb felfigyelunk ratok, de ezzel a 0-24es “jajj csunya vagyok, jajj kover vagyok, jajj nem jo semmi”-vel a falra megyunk. ONBIZALOM pls
2018. febr. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szegény srác, jobb dolga lesz nélküled.
2018. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!