Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntsek? 17f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek? 17f

Figyelt kérdés

Van két lány( 18l és 16l), és az első odavan értem, a 2. meg kezd odalenni értem

Az első már kétszer visszautasított engem, egyszer pár éve, meg most pár hónapja...de most nagyon nyomul meg irkál a haveromnak hogy lenne e még esélye nálam...nagyon szép a lány, alakra is és arcra is, csak ilyen plázacica jellegű, cérnavékony hanggal és nem túl sok sütnivalóval, nem érti a poénjaim 90%át és a szarkazmust meg célzásokat...meg exem mindig féltékeny volt rá

a 2. lányt személyesen annyira nem ismerem, de megfogott benne valami, bár még csak köszönő viszonyban vagyunk...csupa jót mondtak róla az ismerőseim...csak hát ő már nem olyan biztos mint az első...


Ti mi alapján döntenétek?


2018. febr. 16. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj nálad idősebbel. Főleg, aki már visszautasított.
2018. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fél évvel idősebb kb, külsőre mindig is tetszett, nagyon szép alakja van
2018. febr. 16. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a 16 éves lány kedves, aranyos, nem is érdemel egy ilyen fiút, mint te, akinek csak a külsőségek fontosak. Válaszd a plázacicát, az való neked. A rendes lányokat hagyd békén, hogy valaki magukhoz illőt találjanak.
2018. febr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha valakit nem ismersz, akkor honnan tudsz többet a külsőségeknél?
2018. febr. 17. 00:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 3. kommentelővel! Eleve választani akarsz 2 csaj közt, birtoklást fejezel ki, mintha tárgyak lennének és nem személyek. Aztán az 1. számú csajt külsőre nagyon felvázoltad ("nagyon szép a lány, alakra is és arcra is, csak ilyen plázacica jellegű"), amiből azt a következtetést vontam le, hogy hozzá jobban vonzódsz, mint a 2.-hoz, pedig gondolom, hogy róla is tudtál volna mit írni. Ha a 2. lányról nem tudsz sok mindent, akkor mégis miből gondolod, hogy bejössz neki? És az hogy nem jutott amúgy az eszedbe, hogy ha valaki visszautasít, pláne kétszer is, akkor nagy valószínűséggel most is csak szórakozna veled?

Személy szerint úgy gondolom, hogy ha nem egy arcoskodó menő srác lennél, akkor eleve nem is akarnál választani minden áron, hanem hagynád, hogy a megérzésed vezessen és nem a farkad. 21/f

2018. febr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!