Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 lány tetszik, hogy döntsek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lány tetszik, hogy döntsek? Értelmes válaszokat pls

Figyelt kérdés

Van 2 lány osztálytársam aki nagyon tetszik de nem akarok mindkettőre hajtani

Az első lánnyal nem beszéltem még de táncpárom szerint (aki régen barátnője volt) tetszettem/tetszek neki

A második lány az év elején inkább kötöszködött velem de nemrég mellém ültették és mióta többet beszélbeszélgetünk azóta írtó cuki

Melyiket válasszam?

Válaszokat előre köszönöm



2017. dec. 30. 18:22
 1/8 anonim válasza:
Hát.Te szerencsés szerintem gondolj bele melyiket ölelnéd nap hosszat és úgy dönts.De nem érdemes osztálytárssal kavarni.
2017. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Általános suli PLS
2017. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gimnazista vagyok

(értelmes választ kértem 2. Válaszadó)

2017. dec. 30. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt már kiírtad egyszer...
2017. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szóval az 1. csak azért “jött szpba”, mert lehet, hogy régebben tetszettél neki? Ez alapján válaszd a 2.-at. De persze elkezdhetsz beszélgetni az 1.-vel is, az még nem nyomulás.
2017. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
*szóba
2017. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a nem akarsz mindkettőre ráhajtani az jó ötlet,mert én pl 15L létemre belekerültem ilyenbe és a sráccal elmentünk volna sétálni is aztán meggondolta magát és kijelentette h nem lesz ez több mint barátság(ergó a másikat választotta)...mindegy erre van egy mondás h ha két ember tetszik válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem lenne második...
2017. dec. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amelyiknek nagyobb melle van ;)
2017. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!